Kategorijos
naujienos

Jauna tinklaraštininkė iš Norvegijos vos nemirė darydamasi asmenukę su šernu. Mergina atsidūrė ligoninėje

Susipažinkite su tinklaraštininke iš Norvegijos Sara Benedikte Nielsen, kuri yra didelė gyvūnų mylėtoja. Vieną dieną ji su mama išvyko į ūkį mažoje Oppdal komunoje. Ten norvegų gražuolė negalėjo atsispirti malonumui pasidaryti asmenukę su milžinišku šernu, kurio svoris siekia mažiausiai 400 kilogramų.

Tinklaraštininkas iš Norvegijos vos nenumirė darydamas asmenukę su šernu

„Esu didelė gyvūnų mylėtoja, todėl moku su jais elgtis. Pritūpiau prie didžiulės kiaulės, kad neatrodyčiau per didelė ir jos neišgąsdinčiau. Kai pradėjau glostyti šernui ausį, pamačiau, kad jam labai patinka.“, – pasakojo mergina.

Iš pradžių kiaulė net nekreipė dėmesio į netikėtą fotosesiją. Tačiau netrukus šernas prarado kantrybę ir nusiuntė Sarą į ligoninės lovą.. 

Jei situacija būtų susiklosčiusi kiek kitaip, mergina galėjo net mirti. Kiaulė suleido jai iltį į šlaunį ir, purtydama galvą, nusviedė merginą kelis metrus į šoną.

„Maniau, kad būsiu nužudyta. Kraujas kaip fontanas tryško tiesiai iš šlaunies, kai iš nevilties šlubavau link tvoros. Tuo pačiu metu stengiausi išlaikyti šlaunis kartu“, – sakė Sara.

Tinklaraštininkas iš Norvegijos vos nenumirė darydamas asmenukę su šernu

Vargšė spėjo pabėgti ir ištrūkti iš aptvaro. Pirmąją pagalbą suteikė ūkininkas ir mama. Vyriškis teigė, kad viskas įvyko per greitai ir niekas nespėjo net sureaguoti.

„Su beveik 400 kg sveriančiu gyvūnu ir iltimis, aštriomis kaip skutimosi peiliukai, susitvarkyti neįmanoma. Jis veikia žaibiškai ir juda kaip lokomotyvas”, – sakė jis.

Merginai buvo atlikta ilga ir sunki operacija. Gydytojai sakė, kad jai pasakiškai pasisekė, nes šerno iltis buvo už centimetro nuo arterijos. Dabar mergina greičiausiai niekada gyvenime neglostys didelių kiaulių. O policija turėjo klausimų kiaulių augintojui, kuris neuždraudė šios pavojingos fotosesijos.

Tinklaraštininkas iš Norvegijos vos nenumirė darydamas asmenukę su šernu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *