Kategorijos
naujienos

Jei prie savo automobilio rato pamatėte plastikinį butelį – būkite atsargūs, Jūs esate pavojuje!

Policija iš užsienio nori įspėti, jog visame pasaulyje plinta naujas būdas, kurį naudoja vagys, norintys pavogti Jūsų automobilį. Pasirodo, jiems nereikalingos net naujausios technologijos, kad padarytų šį nusikaltimą.

Štai šis paprastas plastikinio butelio metodas yra labai efektyvus, todėl taip ir paplito. Nustebino? Tuojau pateiksime informaciją.

Policija paaiškino, jog vagys paparasčiausiai įspraudžia butelį tarp automobilio rato ir arkos. Kai vairuotojas užveda automobilį ir pradeda judėti, pradeda girdėtis labai keisti garsai, kurį sukelia butelis, kuris spaudžiasi į automobilio ratą.

Kai jūs išlipate apžiūrėti automobilį, norėdami sužinoti, kas kelia šiuos keistus garsus, vagis pasinaudoja šiuo momentu – įšoka į vidų ir pavagia jūsų automobilį.

Policija rekomenduoja prieš sėdant į automobilį, visada jį apžiūrėti, ar nėra jokių pašalinių daiktų. Tai ne vienintelė gudrybė, kurią pasitelkia įžūlieji vagys, norėdami išvilioti automobilio savininką iš jo transporto priemonės.

Dar vienas būdas yra pritvirtinant skardines prie buferio, kurios taip pat sukelia keistus garsus. Vis gi, sakoma, kad šis triukas jau tikrai pasenęs ir žmonės jį perpratę, tačiau, vis dar pasitaiko tokių atvejų.

Visada būkite budrūs ir kelyje – jeigu Jums iš gretima važiuojančio automobilio rodo, kad su Jūsų automobiliu kažkas ne tap, tai gali būti ne tik vairuotojas, norintis padėti, bet ir vagis.

Būkite atsargūs. Norėdami išvengti problematiškų situaciją, geriausia laikykite automobilius saugomose aikštelėse, kuriose yra vaizdo kameros, o jeigu išlipate iš automobilio, visada su savimi pasiimkite ir raktelius, net jei tas išlipimas ir labai trumpas.

Pasidalinkite šia informacija ir įspėkite visus vairuojančius draugus, bei kitus vairuotojus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *