naujienos

Ką reikėtų valgyti ir ko reikėtų vengti kiekvienam Zodiako ženklui

Ar jūs tikite horoskopais? Jei ne, tai pripažinkite, kad skaityti juos kartais būna labai smagu. O jei horoskopus vertinate rimtai, tai tikriausiai žinote, kad kiekvienas Zodiako ženklas į gyvenimą žiūri savaip, turi savų privalumų ir trūkumų. Tačiau tai dar ne viskas, ką gali pasakyti astrologai. Pasirodo, jog kiekvienam ženklui egzistuoja dar ir mitybos rekomendacijos.

Ką reikėtų valgyti ir ko reikėtų vengti kiekvienam Zodiako ženklui, sužinokite šiame straipsnyje.

Avinas

Drąsūs, ambicingi, energingi ir „karšti“: kokį horoskopą bepaimtum, Avinai apibūdinami būtent taip. Veikiausiai šios savybės tapo pagrindu dėliojant racioną karštajam ženklui. Energingoms asmenybėms rekomenduojama valgyti mėsiškus, bet ne riebius patiekalus. Į savo valgiaraštį patariama įtraukti daugiau košių. Avižiniai dribsniai, grikiai, soros – kruopos užtikrins sotumo jausmą ir padės išvengti užkandžiavimo, kuris Avinui yra itin nepalankus. Be to, košės padės pašalinti iš organizmo šlakus. Norint paįvairinti nuobodų, bet naudingą racioną, Avinams rekomenduojama naudoti daug prieskonių – aštrumo mėgėjams tai turėtų patikti.

Tai bene vienintelis būdas Avinui pasišildyti, nes piktnaudžiauti alkoholiu, kava ar stipria arbata šiam Zodiako ženklui nerekomenduojama.

Jautis

Jautis vertina poilsį, moka teisingai paskirstyti energiją ir mėgsta komfortą. Nieko nuostabaus, kad Jaučio mityba dažnai siejama su kokybišku maistu. Subalansuota mityba yra pagrindinis principas, sudarant Jaučio valgiaraštį. Tačiau svarbu atminti, kad maistas turi būti ne tik sveikas, bet ir skanus – priešingu atveju Jaučiui toks racionas nusibos. Tuo pačiu geriau nepiktnaudžiauti miltiniais gaminiais, dešromis, saldumynais. Būtini produktai: žuvis ir kitos jūros gėrybės, rauginto pieno produktai, sūris. Visa, kas skaniausia, kaloringiausia ir nesveikiausia, reikėtų valgyti pusryčiams. Tačiau tai labiau išimtis, o ne taisyklė – nuolat taip maitintis nereikėtų.

Dvyniai

Nepastovumas, pokyčiai, pasikeitę planai – tokioje stichijoje Dvyniai jaučiasi tarsi žuvys vandenyje. Tai atsispindi ir jų mityboje. Dvyniai nėra išrankūs maistui, svarbiausia, kad patiekaluose visada būtų kažkas nauja. Jų mitybos principas paprastas – laikytis teisingos mitybos taisyklių, bet nuolat bandyti naujus receptus. Egzistuoja ir dar vienas bendras bruožas Dvynių mitybos rekomendacijoms – valgyti kuo daugiau maisto produktų, stiprinančių nervų sistemą. Jiems, beje, tiks viskas, kas turi daug kalcio. Į valgiaraštį būtina įtraukti žuvį, paukštieną, riešutus.

Vėžys

Šio ženklo bruožas – emocingumas. Po Vėžio ženklu gimę žmonės dažnai persivalgo, ypač kai nervinasi ar kažko bijo. Nuo tokios mitybos pirmiausia nukenčia skrandis. Pagrindinė rekomendacija – išmokti kontroliuoti bloguosius savo mitybos įpročius ir laikytis sveikųjų riebalų, liesų baltymų ir natūralaus cukraus pusiausvyros.

Vėžiams į mitybą privaloma įtraukti daržoves ir liesą mėsą. Idealus patiekalų gamybos būdas – troškinti arba virti.

Liūtas

Paprastai Liūtai mėgsta valgyti karališkai, juos retai domina sveika mityba. Persivalgymas gali tapti blogu Liūtų mitybos įpročiu, kuris kenkia žmogaus organizmui, kad ir koks būtų jo Zodiako ženklas. Taip pat laikoma, kad Liūtai turi silpną širdį, todėl į mitybą būtina įtraukti maisto produktų, turinčių daug vitaminų, omega-3, kalio ir magnio.

Mergelė

Atsidavimas ir darbštumas Mergelėms ne visada atneša naudą – nuolat dirbdamos, jos gali visiškai pamiršti maistą. Manoma, kad šiam Zodiako ženklui labiausiai tinka valgyti dažnais, nedideliais, bet sočiais kiekiais. Kad išeitų laikytis šio principo, Mergelėms reikia susidaryti aiškų pagrindinių valgymų ir sveikų užkandžių grafiką.

Silpnąja šio ženklo vieta laikomas žarnynas, todėl Mergelių racione neturėtų būti sunkaus maisto.

Svarstyklės

Svarstyklėms mitybos srityje dažnai būdingas saikingumas. Jei tai apie jus, tuomet atidžiai stebėkite, ar nevalgote per mažomis porcijomis, ar jūsų racione yra pakankamai angliavandenių, sveikųjų riebalų ir baltymų.

Svarstyklėms rekomenduojama valgyti obuolius, graikinius riešutus, krapus, granatus. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į žuvies baltymus – jūrų šukutės puikiai tiks!

Skorpionas

Skorpionai vertina maisto produktus, pasižyminčius skonių įvairove. Tai iš esmės atitinka jų mitybos ypatumus. Kitaip negu likusių ženklų atveju, Skorpionų mityboje nėra daug apribojimų. Išimtimi gali būti tik aštrūs padažai, prieskoniai, stiprieji gėrimai. Apskritai ant Skorpionų stalo nuolat turėtų figūruoti daržovės ir vaisiai, grikiai, pupelės, paukštiena ir liesa mėsa.

Bloga šio ženklo savybė – kaupti organizme blogąsias medžiagas, todėl Skorpionams rekomenduojama reguliariai laikytis organizmo valymo dienų.

Šaulys

Vengti riebaus maisto – tai svarbiausias astrologų patarimas gurmaniškiesiems Šauliams. Dar vienas šio ženklo bruožas – geras santykis su gamta, o tai reiškia, kad Šauliams yra būtinas šviežias maistas ir sezoninės daržovės bei vaisiai. Pagrindinis jų gėrimas turėtų būti grynas vanduo, o kavą ir sultis patariama riboti.

Šauliai taip pat turėtų gauti pakankamai baltymų: jiems tiks paukštiena, jūros gėrybės, taip pat kiaušiniai. Į racioną būtina įtraukti pieno produktus ir troškintas daržoves.

Ožiaragis

Ožiaragiai retai išbando ką nors nauja. Nuo vaikystės jie pirmenybę teikia pažįstamiems skoniams. Pagrindinis patarimas – dažniau eksperimentuoti su maistu, nes normaliam organizmo darbui reikia įvairių medžiagų iš skirtingų maisto produktų. Ožiaragių valgiaraštyje turėtų būti baltymų, daržovių, sezoninių vaisių, kiaušinių, jogurto. Aštraus ir sunkaus maisto geriau vengti, taip pat reikėtų elgtis atsargiai su saldumynais.

Vandenis

Vandeniams visur reikia pusiausvyros, jiems svarbu tobulėti ne vienoje, o keliose srityse. Dėl šios priežasties šio ženklo atstovai dažnai būna itin užsiėmę ir neranda laiko pasirūpinti savo mityba, todėl yra linkę priaugti svorio. Kad to išvengtų, Vandeniams reikia laikytis principo – mažiau užkandžių ir daugiau namuose gaminto maisto. Apribojimai – riebus maistas ir kava (ne daugiau kaip vienas puodelis per dieną). Vandenių mitybos pagrindą turėtų sudaryti vaisiai ir daržovės, jūros gėrybės, Jiems taip pat patariama išbandyti vegetarizmą.

Stresą Vandeniams patariama malšinti ramunėlių ar mėtų arbata.

Žuvys

Šis Vandens ženklas turėtų apriboti maisto produktus, sukeliančius priklausomybę (kavą, alkoholinius gėrimus). Žuvims taip pat reikėtų kontroliuoti išgeriamo skysčio kiekį, nes šio ženklo atstovai dažnai kenčia nuo skysčių kaupimosi organizme. Žuvys turėtų riboti mėsą – ją vertėtų keisti jūros gėrybėmis. Likusiems maisto produktams griežtesnių apribojimų nėra.

Jei jus ketina aplankyti po šiuo Zodiako ženklu gimęs žmogus, galite drąsiai pasigaminti ką nors neįprasto. Žuvys yra kūrybiškos ir vertina gerą virtuvę – pradedant ​​pateikimu ir baigiant patiekalų skoniu.

Rekomenduojami įrašai

10 kūno ženklų, kurių negalima ignoruoti

Pikantiškas Turinys

Darželio auklėtoja pastebėjo, kad vieno berniuko elgesys pasikeitė. Sužinojusi, kas vyksta jo šeimoje, ji ėmėsi drastiškų veiksmų

Pikantiškas Turinys

Dėvėtų drabužių parduotuvės darbuotoja netyčia rado 42 000 dolerių, suvyniotų į megztinį. Tai, kaip pasielgė mergina su pinigais, nustebino visą šalį

Pikantiškas Turinys