Kategorijos
naujienos

Kaimynė perka krakmolą didžiulėmis pakuotėmis. Kai sužinojau, kam jį naudoja, ir pati skyriau jam visą lentyną

Veido odos priežiūra

Tam , kad savarankiškai pasidarytumėte kaukę riebiai odai, sumaišykite 100 ml šilto vandens, 2 valgomuosius šaukštus krakmolo ir nedidelį kiekį drėkinamojo kremo. Tepkite ant švarios odos 3 kartus per savaitę.

Stiklų valymas

Pulverizatoriuje sumaišykite 1 stiklinę vandens, 2 valgomuosius šaukštus citrinų sulčių ir 2 valgomuosius šaukštus krakmolo. Purkškite ant stiklo ir nuvalykite servetėle.

Stalo sidabro valymas

Stalo sidabras reikalauja specialios priežiūros. Sidabrą valančios pastos paruošimui 50 ml vandens ištirpinkite 4 valgomuosius šaukštus krakmolo. Įtrinkite įrankius pasta ir išdėliokite ant audinio tam, kad pasta išdžiūtų.

Riebalų dėmių šalinimas

Valomasis mišinys, šalinantis dėmes iš audinių, yra pasta, susidedanti iš 4 valgomųjų šaukštų krakmolo ir 50 ml pieno.

Kvapų šalinimas iš avalynės

Tam, kad batai nustotų skleisti nemalonų kvapą, vakare pabarstykite juos krakmolu, o ryte kruopščiai išsiurbkite.

Lyginimo palengvinimas

Krakmolinį purškalą lyginimui galima pasigaminti patiems, ištirpinus 1 arbatinį šaukštelį krakmolo 2 stiklinėse vandens.

Pelėsio šalinimas iš knygų

Tam, kad apsaugotumėte knygas nuo nereikalingos drėgmės, pelėsio susidarymo ir specifinio kvapo, pabarstykite jas nedideliu krakmolo kiekiu.

Drabužių valymas

Krakmolas valo drabužius geriau, nei specialios priemonės. Įdėkite drabužį į maišelį ir įberkite ten 2 stiklines krakmolo, užriškite ir gerai supurtykite. Po 12-14 valandų drabužis bus žymiai švaresnis.

Mazgų atrišimas

Tam, kad atrištumėte pernelyg užveržtą mazgą, būtina pabarstyti jį krakmolu ir kelias minutes palaukti.

Baldų apmušalų valymas

Ištirpinkite 1 valgomąjį šaukštą  krakmolo 1 stiklinėje vandens, užtepkite ant baldų audinio ir patrinkite. Reguliariai naudojant jūsų baldai visada atrodys kaip nauji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *