Kategorijos
naujienos

Kaip dabar gyvena mergaitė, kuri pastojo 13-os, ir su kokiomis problemomis ji susiduria savo gyvenime?

Maddie pastojo, kai jai buvo vos 13. Tačiau vietoje palaikymo ir užuojautos mergina iš pasaulio gavo pasipiktinimą ir patyčias.

Nepažįstamieji užvertė ją žiauriais komentarais socialiniuose tinkluose. Kai kurie jai net linkėjo mirti gimdant. Sužinokite, kaip jaunajai amerikietei pavyko nugalėti aplinkinių neapykantą ir susitvarkyti su jaunos motinos vaidmeniu.

Dabar Maddie Lambert 19 metų. Jauna motina iš Teksaso augina 5 metų dukterį Everli ir yra dėkinga mažylei už tai, kad ji „išgelbėjo jai gyvybę“, nors kadaise galvojo atsisakyti dukters.

Kai 13-os mergina sužinojo apie nėštumą, iš pradžių galvojo apie abortą arba atsisakyti vaiko. Tačiau pažiūrėjusi į echoskopo nuotrauką suprato, kad negalės pamesti savo dukrelės. Anksčiau ji laikė jaunas mamas kvailomis, o išėjo taip, kad pati pagimdė būdama paauglė.

Deja, Maddie užgriuvo aplinkinių įžeidinėjimų ir kritikos lavina. Žmonės sakė, kad ji griauna savo gyvenimą, o kartą jai net palinkėjo mirti gimdant. Negatyvi reakcija socialiniuose tinkluose skaudžiai sužeidė būsimą motiną.

Dukters gimimas amerikietės gyvenimą pakeitė į gera. Meilė mažajai Everli padėjo jai susidoroti su pogimdymine depresija ir mesti mintis apie savižudybę. Maddie atrado gyvenimo prasmę.

Mažylės tėvui Isaakui jos atėjimo į pasaulį metu buvo vos 15 metų. Pirmuosius 10 mėnesių jis nesimatė su dukra, reikalaudamas atlikti tėvystės testą. Dabar vaikinas to gailisi.

Paaugliams pavyksta susitvarkyti su tėvų vaidmeniu. Jie net dalijasi savo patirtimi YouTube. Porai iki šiol tenka susidurti su nesupratimu ir aplinkinių kritika, tačiau jaunieji tėvai jau nebekreipia į tai dėmesio.

Maddie sako, kad mažajai Everli skiria visą save. Ji nori būti geriausia mama jai ir daro tam visa, kas įmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *