Kategorijos
naujienos

Kaip šiandien atrodo 45-erių „Mis Visata“ titulą laimėjusi gražuolė, dviejų vaikų mama praėjus 20 metų po konkurso

Oksana Fedorova ilgą laiką gyveno labai uždarą gyvenimą, o tai dar labiau padidina gerbėjų susidomėjimą ja. Neseniai internete buvo paskelbtos retos televizijos laidų vedėjos nuotraukos.

2002 metais „Mis Visata“ titulą laimėjusiai gražuolei vasario 7 dieną sukako 45 metai.

Laimėjus konkursą „Mis Visata“, Oksanos gyvenimas pasikeitė. Pagal konkurso taisykles titulo savininkas tapo savotišku ambasadoriumi, kuris privalo keliauti po pasaulį ir dalyvauti daugybėje akcijų bei labdaros renginių.

Fedorova turėjo darbą Rusijoje, daug kitų reikalų ir įsipareigojimų, tad darbo jai buvo per daug. Praėjus keliems mėnesiams po ceremonijos, titulas „Mis Visata 2002“ buvo suteiktas Justine Pasek iš Panamos. 

Kai kurios žiniasklaidos priemonės teigė, kad dar viena priežastis atimti iš jos titulą – dalyvavimas skandalingoje Howardo Sterno televizijos laidoje, kur Oksana buvo priversta atsakyti į intymius klausimus.

Pati Oksana apie tai atsiliepė taip: „Nuo tada, kai laimėjau konkursą, mano gyvenimas visiškai pasikeitė. Teko susidoroti su didžiuliu darbu – labdara, konferencijomis ir interviu. Ir net tada, kai atsisakiau karūnos dėl studijų, kai reikėjo rašyti disertaciją ir siekti profesinės karjeros, konkurso nugalėtojos pozicija privertė mane pasukti savo gyvenimą į televiziją, filantropiją ir bendruomenės darbą.

Dabar įspūdinga brunetė yra sėkminga televizijos laidų vedėja, vedanti gana uždarą gyvenimo būdą. Oksanos nenoras viešinti savo asmeninį gyvenimą daugeliu atžvilgių paaiškinamas tuo, kad ji yra ištekėjusi už Andrejaus Borodino, buvusio FSB pareigūno, o dabar Rusijos prezidento administracijos darbuotojo. Jo profesija neleidžia viešinti. Pora turi du vaikus: sūnų Fiodorą ir dukrą Elžbietą.

Oksana retai publikuoja savo nuotraukas. Visai neseniai jos bloge buvo paskelbta nuotraukų serija. Moteris akivaizdžiai įrodė, kad ji tebėra gražuolė ir praėjus 20 metų po jos gyvenimą pakeitusio grožio konkurso.

Fedorova buvo pasipuošusi nuostabia juoda vakarine suknele su žavia iškirpte. Žvaigždės plaukai sušukuoti banga šone, primenančia retro stilių. Išvaizdą papildė ryškūs papuošalai, įskaitant auskarus, pakabučius ir apyrankes.

„Super“, „Tiesiog nėra žodžių“, „Vis dar ta pati grožio karalienė“, „Nuostabus grožis“, „Moteris iš didžiosios raidės“, „Kaip pasisekė vyrui“, – entuziastingai komentavo žvaigždės gerbėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *