Kategorijos
naujienos

Kaip šiandien atrodo serialo “Vedęs ir turi vaikų“ aktoriai?

„Vedęs ir turi vaikų“ (angl. Married… with Children) – Jungtinėse Amerikos Valstijose rodyta televizijos situacijų komedija apie Čikagoje gyvenančią kvaištelėjusią amerikiečių šeimą.

Tai vienas iš pirmųjų serialų, pasirodžiusių „Fox“ televizijoje. Serialo premjera įvyko 1987 m. balandžio 7 d., o paskutinė serija parodyta 1997 m. gegužės 5 d. Serialą kūrė Michael G. Moye ir Ron Leavitt. „Vedęs ir turi vaikų“ yra ilgiausiai rodytas vaidybinis situacijų komedijos žanro serialas „Fox“ televizijos istorijoje.

Lietuvoje „Vedęs ir turi vaikų“ anksčiau rodytas per TV3 (nuo 1997 m.), LNK, BTV ir TV1 kanalus. Dabar jis dažnai rodomas per TV6.

34 metai – tiek laiko praėjo nuo vieno populiariausių Bulgarijos žiūrovų komedijos serialo “Vedęs ir turi vaikų“ transliacijos. Žinoma, kas pirmiausia sulaukia pripažinimo Jungtinėse Valstijose, vėliau pasiekia ir mūsų mažus ekranus.

Šis serialas buvo transliuojamas 1987–1997 m. Per šį dešimtmetį jis turi 11 sezonų ir 263 epizodus ir iki šiol išlieka ilgiausiai veikianti FOX serija.

Tikrai tie, kurie žiūrėjote komedijos šou, vykstantį Bundy šeimos iš Čikagos gyvenamajame kambaryje, niekada nepamirš unikalių vaizdų: Al Bundy – nuolat niurzgantis batų pardavėjas, išlaikantis visą savo šeimą, jo žmona Peggy – leopardinė žmona, kuri visą dieną žiūri televizorių su aukštakulniais ir netikrais perlais, bet niekada nesitvarko ir negamina maisto. Bei jų vaikai – dukra Kelly – kvaila šviesiaplaukė paauglė, turinti aistrą blogiems berniukams, ir jų sūnus Budas, kuris laikomas labai šauniu ir pamišusiu dėl merginų, tačiau jam su jomis nuolat nesiseka.

Kaip jie pasikeitė per daugiau, nei 30 metų?

Al Bundy

Aktoriui Edui O’Neillui šiandien 75 metai. Jis gana gerai pasinaudojo šlove, kurią įgijo po „Vedęs ir turi vaikų” ir sukūrė sėkmingą karjerą. Jis vaidino tokiuose filmuose kaip „Ispanų kalinys“, „Kaulų kolekcionierius“ ir „Laimingi skaičiai“. Žiūrovai jį taip pat gerai pažįsta kaip Jay Pritchett filme „Moderni šeima“.

Peggy Bundy

Katie Seigal, kuri vaidino raudonplaukę namų šeimininkę, yra 67 metai. Ji vaidino kitame kultiniame seriale – „Lost“. 1999–2013 m. Ji įgarsino kapitonę Leilą animacinėje mokslinėje fantastinėje komedijoje „Futurama“. Nuo 2008 iki 2014 metų ji vaidino filme „Anarchijos sūnūs“, kuris buvo pelnęs jai „Auksinio gaublio“ apdovanojimą kaip geriausiai dramos serialo aktorei.

Kelly Bundy

Pasibaigus serialui, Christina Applegate džiaugėsi tvirta karjera didžiajame ekrane. Ten ji bendradarbiavo su Cameron Diaz ( „Saldžiausias dalykas“ ), Benu Afflecku (išgyvenusi Kalėdas) , Matt Dylan ( „Mėnesio darbuotojas“) ir daugelyje kitų projektų.

Christina taip pat debiutavo Brodvėjuje 2004 m., O jos pasirodymai ir miuziklai pelnė keletą „Tony Award“ nominacijų. 2008 metais aktorės agentas pranešė, kad jai buvo diagnozuotas krūties vėžys. Christinai Applegate buvo atlikta dviguba mastektomija ir ji greitai įveikė sunkią diagnozę.

Budas Bundy

Šis Davido Faustino vaidmuo neabejotinai išlieka didžiausiu jo aktoriniu pasiekimu. Po serialo jis dalyvavo keliuose mažesniuose projektuose, tačiau apskritai jam nesisekė Holivude. Taigi jis nusprendė tapti reperiu. Faustino šiuo metu yra radijo laidų vedėjas.

Marcy

Kaimynę Marcy, geriausią Peggy Bundy draugę ir prisiekusią Al priešę, vaidino Amanda Beers. Net „Vedęs ir turi vaikų“ filmavimo metu ji pasirodė kaip kai kurių epizodų režisierė ir pasirinko karjerą užkulisiuose. Tarp garsiausių Amandos režisuotų serialų yra „Dharma ir Gregas“. Naujojo tūkstantmečio pradžioje ji oficialiai prisipažino esanti lesbietė.

Steve’as Rhodesas

Pirmasis Marcy vyras greitai tapo mėgstamiausiu Al draugu. Seriale jis liko tik 4 sezonus, po to prodiuseriai turėjo „išsiskirti“ su šiuo aktoriumi. Priežastis – aktorius Davidas Garrisonas mieliau vaidino teatre ir nenorėjo iškeisti šios scenos.

Ted McGinley – Jeffersonas

Ted McGinley as Jefferson DArcy

Kaip antrasis Marcy vyras Jeffersonas, Tedas McGinley atliko puikų televizijos vaidmenį kaip gražus vyras filme „Vedęs ir turi vaikų“. Tačiau nuo to laiko jis negalėjo tęsti savo sėkmės, todėl neuždirbo daug pinigų kaip aktorius. Nuo 2003 iki 2006 metų jis dirbo komedijos serijoje „Viltis ir tikėjimas“. Po to sekė televizijos filmai ir svečių pasirodymai tokiuose serialuose kaip „Mad Men“ ir „Sullivan & Son“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *