Kategorijos
naujienos

Kaip susiklostė mergaitės gyvenimas, kuri pagimdė būdama 11-os metų

Žmonėms dažnai kyla klausimas, kada geriausias amžius yra moteriai gimdyti? Vieni sako, kad 25-30 metų yra idealus laikas, o kiti sako, kad su šiuolaikine medicina amžius nėra jau toks ir svarbus.

Tiems, kurie galvoja, jog reikia skubėti su vaikų gimdymu, ši istorija privers persigalvoti.

Nors gana retai, tačiau yra atvejų, kai mergaitės tampa motinomis labai jaunos amžiaus. Tai yra labai sudėtinga situacija, kuri gali turėti ilgalaikių pasekmių tiek motinai, tiek vaikui.

Jei mergaitė pagimdė būdama 11 metų, ji tikriausiai dar nebuvo fiziškai ar emociai pasirengusi tapti motina. Tai gali reikšti, kad mergaitė gali patirti sunkumų su maitinimu, miegu, pagrindinėmis vaiko priežiūros funkcijomis ir emocinėmis problemomis, kurios gali iškilti dėl naujosios motinos per didelio streso ir nesugebėjimo susidoroti su tokiomis sunkiomis pareigomis.

Svarbu, kad mergaitė ir jos šeima gautų profesionalų pagalbą ir palaikymą. Tai gali būti medicininė ir psichologinė pagalba, taip pat socialinė parama, kaip vaiko priežiūra, švietimas ir finansinė parama.

Gyvenimas mergaitei, kuri pagimdė būdama 11 metų, gali būti labai sunkus, tačiau tinkama parama ir palaikymas gali padėti jai atsigauti ir toliau eiti į priekį. Tai taip pat gali būti proga pakeisti požiūrį į tokias situacijas ir užtikrinti, kad ateityje tokia patirtis nebūtų patiriami vaikams.

Tokio amžiaus mergaitėms turi būti teikiama pagalba ir palaikymas, nes jų kūnas dar nėra visiškai pasiruošęs gimdymui ir jos yra ypač pažeidžiamos. Kai mergaitės pastoja, jų kūnas dar nėra pakankamai subrendęs, kad galėtų išnešioti ir pagimdyti vaiką be didelių rizikų jų sveikatai.

Norime papasakoti apie 11-metę Vali Isaeva, kuri kadaise šokiravo visą Rusiją.

Jos vaiko tėvas yra Habib Patakhonov, o jų meilės istorija buvo pavadinta šiuolaikine Romeo ir Džiuljeta.

Mergina nėščia tapo nuo septyniolikmečio, kuris atvyko iš Tadžikijos į Rusiją uždarbiauti. Vaikinas nuomojosi butą pas mergaitės močiutę ir taip jie susipažino.

Močiutė neleido jiems miegoti vienoje lovoje, tačiau jaunuoliai neklausė jos įspėjimų. Vaikinas su mergina pajautė aistrą, tačiau nesitikėjo, kad viskas baigsis nėštumu.

2005-ais porai gimė mergaitė Amina. Žinoma Habib buvo teisiamas už santykius su nepilnamete, tačiau buvo nuteistas tris metus lygtinai.

Nėštumas mergaitei buvo labai sunkus, todėl gydytojai turėjo daug darbo, jog vaikas gimtų sveikas.

Kai merginai suėjo 18 metų, ji oficialiai ištekėjo už Habib, o 2013-ais pora susilaukė ir sūnaus.

Visgi gyvenimas nebuvo rožėmis klotas ir Vali vienoje Rusijos laidoje nusprendė atskleisti visą tiesą. Ji pasakojo, kad pastoviai buvo mušama vyro.

Vali nusprendė palikti savo vyrą ir apie tai papasakojo visai šaliai. Moteris teigia, jog bijo dėl savo ir vaikų gyvybės, nes tėvas pastoviai keldavo ranką prieš ją.

Moteris taip pat papasakojo, kad jau metus bendrauja su kitu vyru, kuris pasiryžęs ją apginti.

Moters vaikai jau pakankamai paaugę, tačiau gimdyti tokiame amžiuje tikrai neatsakingas reikalas…

Taip pat norime papasakoti apie jauniausius pasaulio tėčius

Ne viena pasaulio pora bando tapti pora, tačiau jiems niekaip nepavyksta. Šios istorijos herojams viskas įvyko kitaip. Jie tėčiais tapo ypač anksti ir teko atsisakyti visų savo paauglystės pramogų.

Alfie Patten

Kaip rašė britų spauda, šis mielo veido berniukas tapo tėvu būdamas vos 13-os. Dukrą jam pagimdė penkiolikmetė draugė Chantal.

Pirmas dalykas, kuris jam atėjo į galvą, kai sužinojo apie draugės nėštumą buvo tai, kad turės bėdų su finansais. Visi pinigai, kuriuos jis turėdavo buvo kišenpinigiai į mokyklą.

Po vaiko gimimo, Alfie rimtai apsiėmė jį auginti. Savo sūnui padėjo ir berniuko tėvai.

Prabėgus vos 6 mėnesiams paaiškėjo, kad gimęs vaikas visai yra ne Alfie. Atlikus DNR tyrimą paaiškėjo, kad vaiko tėvas yra kitas Chantal vaikinas – Tyler Baker. Alfie sužinojęs tiesą kaip reikiant nuliūdo.

Sean Stewart

1998-ais nuskambėjo naujienos, kad dvylikametis tapo tėvu. Jam pagimdė jo šešiolikmetė kaimynė Emma Webster.

Vėliau mergina prisipažino, kad net nežinojo, jog Sean tiek mažai metų. Ji galvojo, kad jie abu vienodo amžiaus. Vėliau jaunoji porelė nusprendė auginti vaiką kartu.

Tiesa, prabėgus keliems metams pora išsiskyrė. Sean visai nusivažiavo ir net pakliuvo į kalėjimą už vagystę. Dabar Emma nenori nieko girdėti apie savo vaiko tėvą.

Nathan Fishbourne

Dar vienas britas, kuris tėvu tapo būdamas 14-os.

Jo išrinktoji sako, kad neplanavo tapti mama, bet šiuo metu yra labai laiminga.

Šiai porai taip pat padeda tėvai ir jie ya laimingi būdami kartu.

Misha Nikolaev

Berniukas buvo keturiolikos, kai penkiolikmetė jo pusseserė pagimdė jam vaiką. Mikhail buvo pripažintas jauniausiu tėvu Rusijoje.

Jaunasis tėvas nusprendė pasiplauti ir dabar vaikelį augina mergina, jos mama ir teta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *