Kategorijos
naujienos

Kalėjimo tatuiruotės ir jų paslėptos reikšmės. Jei jas pamatėte, geriau saugokitės

Šiandien tatuiruotės yra populiari kūno puošmena, kuri nesukelia per daug ginčų. Tačiau anksčiau tatuiruotės buvo siejamos tik su pavojingais gangsteriais ir nusikaltėliais. 

Daugelis žmonių nesupranta, ką reiškia tatuiruotės, padarytos kalėjime. Žemiau rasite 15 kalėjimo modelių ir jų reikšmių.

1. Kryžius ant krūtinės

Rusijos kalėjimų sistemoje tai reiškia „vagių princas“. Tai aukščiausias nuteistojo rangas kalėjime. Rusijoje yra daug dizainų, turinčių paslėptą prasmę, pvz., žvaigždžių tatuiruotė ant kelių reiškia nenusilenkimą valdžios institucijoms, o tigras ant krūtinės reiškia agresiją ir susiliejimą su policija.

2. Kortos

Kortų kaladė ar tūzų krūva reiškia, kad kalinys mėgsta lošti ir juo taip pat rūpinasi kalėjime.

3. Laikas

Tai viena švelnesnių tatuiruočių, kurias galite pasidaryti iš kalėjimų. Tai simbolizuoja laiką ir ilgą bausmę, kurią nuteistasis turi atlikti.

4. Penki taškai ant delno

Tai reiškia laiką, praleistą kalėjime. Centrinis taškas simbolizuoja nuteistąjį ir keturias išorines kalėjimo sienas. Dažniausiai tokia tatuiruotė daroma tarp nykščio ir rodomojo piršto. Tokio modelio savininkų galima rasti tiek Europoje, tiek Amerikoje.

5. Trys taškai

Tai dar viena labai populiari tatuiruotė tarp kalinių. Tai reiškia „Mi Vida Loca“ arba beprotiškas pasmerkto žmogaus gyvenimas. Tai neatstovauja jokiai konkrečiai gaujai, o nusikalstamos grupuotės gyvenimo būdui. Paprastai tatuiruotė daroma ant rankų ar aplink akis. Jis taip pat gali turėti religinę reikšmę ir atstovauti Švenčiausią Trejybę.

6. Ašaros

Kai kuriuose kalėjimuose tokia tatuiruotė reiškia ilgą bausmę, o kitose – kad tai yra žudikas.

7. Voratinklis

Dėl to, kad šis modelis tapo labai madingas, jį galima rasti ne tik tarp nuteistųjų. Kalėjime voratinklio tatuiruotė reiškia ilgą bausmę. Tai simbolizuoja vorą, kuris savo grobį gaudo savo tinkle ir atima iš jo laisvę – kaip kaliniai buvo sugauti ir uždaryti už grotų. Dėl to, kad kaliniai neturi prieigos prie spalvotų pigmentų, tatuiruotės visada daromos juodos spalvos.

8. Spygliuota viela

Spygliuotos vielos tatuiruotė, einanti per dilbį, yra labai populiari tarp jaunų žmonių, tačiau ji turi skirtingas reikšmes kalėjimo kultūroje, ypač Rusijoje ir Lenkijoje. Jei spygliuota viela eina per kaktą, tai paprastai reiškia, kad kalinys atlieka laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę. Kitur padaryta tatuiruotė gali parodyti kalėjime praleistų metų skaičių.

9. Mitinės būtybės

Mitologinės būtybės, tokios kaip demonai ir drakonai, taip pat yra įprastos tatuiruotės tarp žmonių, neatlikusių bausmės. Šio tipo tatuiruotės reiškia blogą požiūrį ir nenumaldomą nešėjo prigimtį. Kadangi nuteistieji buvo pašalinti iš civilizuotos visuomenės, jie mano, kad laikas parodyti tikrąjį savo charakterį.

10. Klounas

Ši tatuiruotė yra labai populiari tarp gaujos narių ir kalinių visame pasaulyje. Klouno veido tatuiruotės paprastai turi dvi svarbias savybes – pašiepiančią plačią šypseną ir surauktą kaktą. Dauguma šių tatuiruočių atspindi žodžius „dabar juokis, vėliau verk“ arba „mano laimingas gyvenimas, mano liūdnas gyvenimas“.

11. Vikingų tatuiruotė

Vikingų tatuiruotės reiškia jėgą ir atstovauja Šiaurės šalių tradicijoms. Vikingų tatuiruotės dažnai vaizdavo jų dievus ir įsitikinimus.

12. Akys ant pilvo

Labai dažnai akių tatuiruotė apatinėje pilvo dalyje rodo, kad pasmerktas vyras yra homoseksualus. Tai aiškus ženklas kitiems kaliniams, kurie taip pat gali būti seksualiai traukiami vyrų.

13. Kregždės

Kregždės ir kiti paukščiai paprastai yra įprastos tatuiruotės, naudojamos visame pasaulyje. Kai kalinys turi tokią tatuiruotę, tai paprastai reiškia, kad jis anksčiau buvo teistas, tačiau dėl kito nusikaltimo grąžinamas į kalėjimą.

14. Bažnyčios, religiniai simboliai

Vienuolynų, bažnyčių, Marijos ar angelų tatuiruotės paprastai simbolizuoja atsidavimą didelėms vagystėms. Kaukolės yra ženklas, kad nuteistasis yra žudikas. Dažniausiai tatuiruotė daroma ant nugaros ar krūtinės.

15. Trys šeši

Asmuo, turintis tokią tatuiruotę, laikomas „šėtono sūnumi“. Šis simbolis skirtas įspėti galimus priešininkus ir pasakyti, kad savininkas yra nenuspėjamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *