Kategorijos
naujienos

Katė, gimusi su pora papildomų ausų

Prieš 13 metų vieno baro šeimininko katė atsivedė jauniklių, ir gyvūno savininkas tiesiog nežinojo,  kur dėtis nuo ant jo užgriuvusios „laimės“. Naudodamasis tuo, kad įstaiga buvo gana populiari , šeimininkas ėmė siūlyti kačiukus lankytojams.

Vienu mažyliu svečiai susidomėjo labiau, nei visais kitais ir ėmė duoti jį vieni kitiems į rankas, kad visi galėtų įdėmiau apžiūrėti jį. Galų gale eilė atėjo ir iki Valery su Tedu, kai jie su nuostaba pastebėjo, kad pas kačiuką 4 ausys.

Vėliau Valery papasakojo, kad sprendimas pasiimti mažylį namo atėjo praktiškai iškart. „Tedas ir aš likome be savo augintinio , kuris buvo su mumis 20 metų, ir galvojome, kad daugiau neimsime kačiukų. Bet kai kačiukas užlipo Tedui ant peties ir užmigo, mes supratome, kad mes neturime kito pasirinkimo.“

Naujam šeimos nariui vardą išrinko gana greitai: pora nusprendė pavadinti augintinį vieno iš filmo „Žvaigždžių karai“ herojaus garbei – džedajaus Jodos.

Papildomos Jodos ausys yra prie jo kaukolės pagrindo, tarp kitko, viena yra truputį toliau nuo kitos. Manoma, kad jos yra katei nepavojingos genetinės mutacijos rezultatas.

Joda – laiminga naminė katė su „įdomia priklausomybe nuo duonos“, juokiasi Valeri. Viena, ko bijo Jodos šeimininkė – to, kad dėl jo unikalumo augintinį gali pavogti. Todėl ji paprašė įdėti kačiukui mikročipą, kad visada žinotų, kur jis randasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *