Kategorijos
naujienos

Ketvirtą kartą nėščia moteris jautė, kad su jos pilvu kažkas ne taip, todėl nuvyko pas gydytoją. Čia ji išgirdo pribloškiančią žinią

Chloe ir Rohan Dunstan gyvenimas buvo tiesiog tobulas. Pora turėjo tris gražius berniukus, nuostabius namus, tačiau giliai širdyje jautė, kad kažko trūksta.

Sutuoktiniai norėjo, kad penkių asmenų šeimą papildytų ir mergaitė…

Neilgai trukus paaiškėjo, kad Chloe ir vėl laukiasi. Tačiau ketvirtas nėštumas buvo kitoks. Moters pilvas augo labai dideliu greičiu, o ir pati savijauta buvo visiškai kitokia, nei prieš tai buvusius kartus.

Chloe ir Rohan nusprendė kreiptis į gydytoją, kad sužinotų, kodėl jos pilvas auga taip greitai. Moteriai buvo atliktas ultragarsinis tyrimas, kuris visus labai nustebino…

Vėliau Chloe savo Facebook puslapyje papasakojo, kas nutiko tą lemtingą dieną gydytojos kabinete.

“Žiūriu į ekraną ir matau du vaikučius. Tačiau tuo pačiu galvoju: negali taip būti.

Po kurio laiko savo žodį tarė ir gydytoja: “Pasakysiu, ką matau. Štai čia vienas kūdikis, čia antras.

Pradėjau verkti ir drebėti: “Sakote, kad aš laukiuosi dvynukų?“.

Sunkiai galėjau tuo patikėti. Pažvelgiau į Rohan, kuris taipogi nesuprato, kas čia vyksta.

Tuomet gydytoja paprašė neskubėti su išvadomis ir atidžiau pažvelgti tarp dviejų kūdikių. “Štai ir trečias“ – tarė ji.“.

Po echoskopijos gydytoja pasakė, kad du kūdikiai vystosi puikiai, tačiau trečiasis stipriai atsilieka ir greičiausiai neišgyvens.

Sutuoktiniams teko priimti labai sunkų sprendimą: atsisakyti vieno kūdikio ir leisti kitiems dviems pilnai išsivystyti arba gimdyti visus tris mažylius anksčiau laiko.

Po ilgų svarstymų Chloe ir Rohan nusprendė leisti gimti visiems trims mažyliams, tačiau gydytojai nedavė jokių garantijų, jog visi kūdikiai išgyvens.

28-tą nėštumo savaitę moteriai buvo atlikta Cezario pjūvio operacija.

Visi trys mažyliai gimė būdami visiškai sveiki, tačiau vėliau prireikė didelių gydytojų pastangų, kad trynukai sustiprėtų.

Pagaliau Dunstanai susilaukė taip trokštamos mergaitės, kuriai davė Pearl vardą. Kiti du broliai buvo pavadinti Henry ir Rufus.

Trynukai kelias savaites praleido naujagimių intensyvios terapijos skyriuje, kol buvo pasirengę grįžti namo ir susipažinti su savo vyresniais broliais!

Galbūt tėveliai ir nebuvo pasiruošę trynukų gimimui, tačiau dabar jie kaip niekad laimingi. Kokia graži šeima!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *