Kategorijos
naujienos

Kirpėja netikėtai gavo laiškelį nuo vyro, kuris pas ją lankėsi su žmona prieš kurį laiką. Ji nesitikėjo, kad laiškas ją sujaudins iki ašarų

Grožio paslaugų indurstrijoje dirbantys žmonės tikrai dažnai tampa kone psichologais, kuriems klientai išpasakoja visas savo bėdas ir rūpesčius. Daugelis žmonių todėl ir mėgsta lankytis grožio salonuose – tam, kad ramiai atsisėdus jie turėtų su kuo pasikalbėti.

Viena plaukų stilistė labai nustebo gavusi raštelį nuo vyro, kuris pas ją lankėsi prieš gerą pusmetį. Sara Verkuilen dažnai gaudavo mažų saldžių dovanėlių nuo dėkingų klientų, tačiau šis kartas buvo visiškai kitoks.

Ji prisiminė, kaip šis vyras apsilankė su savo žmona jos salone prieš Kalėdas ir kokia unikali patirtis tai buvo. Štai kas sujaudino jauną merginą gavus unikalų padėkos laišką, kuriame buvo parašyta:

Brangi Sara,
Šis laiškas galbūt pasirodys labai keistas, tačiau jį parašyti ir Jums perduoti planavau jau ilgą laiką. Mano žmona ir aš lankėmės pas jus salone prieš pat Kalėdas pernai. Mano žmona sirgo demencija, o Jūs ja pasirūpinote taip, tarsi su tokiais žmonėmis būtumėte dirbusi visą gyvenimą.

Leidote mums sedėti vienas šalia kito, o kai atėjo jos eilė apsikirpti, Jūs pakeipėte jos kėdę į mane tam, kad aš matyčiau, kaip ji jaučiasi kai kirpote jos plaukus. Viskas pavyko geriau, nei aš tikėjausi. Kaip bebūtų liūdna, mano žmona mirė šį kovą. Ta šukuosena buvo paskutinis, bet pats geriausias įvykis jos gyvenime.

Ji jautėsi tokia graži. Ji po to keletą kartų per dieną žiūrėjo į save veidrodyje ir grožėdamasi savimi tiesiog švytėjo. Matyti ją tokią laimingą man buvo neįkainojama patirtis. Jums tai tebuvo viena iš keliolikos klienčių tą dieną, tačiau Jūs tądien atgaivinote joje jos moteriškumą ir grožį. Aš tikiuosi jus suvoksite kokią galią turi Jūsų atliekamas darbas.
Nuoširdžiai Jūsų,
Dėkingas klientas.”

Tikriausiai nenuostabu, kad toks laiškas iki ašarų sujaudino nieko neįtariančią Sara, kuri niekada nepagalvojo, kokią įtaką ji gali turėti pas ją apsilankantiems klientams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *