Kategorijos
naujienos

Kodėl nepaisant milžiniško populiarumo, Keanu Reeves veidas visada liūdnas?

Šiuolaikinės žvaigždės daro viską, kad tik nustebintų savo sekėjus socialiniuose tinkluose. Jos demonstruoja savo sportiškus kūnus, prabangius automobilius, juvelyrinius dirbinius ir įspūdingus namus. Žvaigždės rašo gilius tekstus apie gyvenimus, kad tik pasirodytų kuo protingesni.

Tai yra normalu, jeigu nori išlikti įžymiu, turi pastoviai atkreipti į save dėmesį. Tuo labiau, kad šiais laikais, ne vienas mėgsta pasigirti savo sekėjų skaičiumi socialiniuose tinkluose.

Visgi pasaulyje yra tokių, kuriems nerūpi pasaulinė šlovė, turtai ir dideli pinigai. Būtent toks yra ir Holivudo aktorius Keanu Reeves. Nors jis yra vienas geriausių aktorių, pinigai ir šlovė jam visai nerūpi.

Keanu gimė neturtingoje šeimoje. Jo tėvas šeimą paliko, kai aktoriui buvo vos trys metai, o vėliau sėdo į kalėjimą, dėl prekybos narkotikais. Užsidirbti pragyvenimui, Keanu mama dirbo striptizo šokėja. Po persikėlimo į Kanadą, aktorius turėjo ne vieną patėvį.

Atrodytų, kad problemos tiesiog vaikosi Keanu Reeves. Jo geriausias draugas River Phoenix mirė nuo narkotikų perdozavimo, būdamas vos 23 metų. Tas pats baisus dalykas, dėl kurio kalėjime sėdi ir tavo tėvas.

Keanu ir jo mergina Jennifer Syme nepaisant visko stengėsi pozityviai žiūrėti į priekį. Pora pradėjo lauktis mažylės, nupirko daugybę žaislų ir net sugalvojo mergaitei vardą – Ava Archer. Tačiau prieš pat gimimą, mergaitės širdis nustojo plakti…

“Aš buvau Londone, kai Jennifer paskambino. Ji kūkčiojo taip stipriai, kad aš negalėjau nieko suprasti. Supratau tik tai, kad kažkas nutiko Ava. Kai sugrįžau į Los Andželą, man pasakė, kad mano vaikas negyvas.“

Jauna pora išgyveno šią tragediją ir pradėjo ruoštis vestuvėms. Deja ir jos neįvyko. Mergina žuv oauto įvykyje. Policija nustatė, kad Jennifer prieš sėsdama prie vairo, vartojo narkotikus.

Aktorius palaidojo savo mylimąją kartu su negimusia dukra. Nuo tada jis vengia rimtesnių santykių ir bijo klausimų apie vaikus.

Nusipirkti namą, Keanu Reeves susiruošė tik būdamas 40-ies metų. Visą laiką iki tol jis gyveno tiesiog viešbučių kambariuose. Ir tai tikrai ne dėl to, kad jis neturėjo pinigų. Atvirkščiai, jis yra labai dosnus.

Po milžiniškos sėkmės susilaukusio “Matrica“ filmo, aktorius išleido 80 milijonų dolerių ir nupirko motociklus visai filmo komandai. Be viso to, aktorius pastoviai visus vaišindavo pietumis ir stengėsi prisiminti visus.

Kai aktoriaus sesuo Kim susirgo leukemija, jam tiesiog plyšo širdis iš sielvarto. Keanu persikraustė pas Kim ir pradėjo ja rūpintis. Vyras pradėjo remti ligoninę, kur buvo gydoma jo sesuo, o pačios Kim gydymui išleido per 5 milijonus dolerių. Sesuo pasveiko, o aktorius sukūrė fondą, kuris padeda kovoti su vėžiu.

Kol kiti aktoriai stengiasi gauti kuo didesnį atlygį už filmą, Keanu atiduoda didžiąją dalį savo algos, kad būtų galima pasikviesti daugiau gerų aktorių.

Taigi filme “Atsarginiai“ Keanu sutiko atiduoti 90 procentų savo algos, kad galėtų nusifilmuoti su Gene Hackman. Taip pat buvo ir su filmu “Velnio advokatas“. Reeves labai norėjo nusifilmuoti su Al Pacino.

“Aš visiškai nekaupių pinigų, nes man to tiesiog nereikia. Pinigai tik įrankis, kuris padeda gyventi taip, kaip mes norime“

Per vieną iš savo gimtadienių, aktorius nusipirko mažą pyragaitį, uždėjo žvakutę ir nuėjo jo suvalgyti į parką ant suoliuko. Tuo metu Keanu džiaugėsi, kad praeiviai jį pasveikino su gimtadieniu ir kai kurie net paprašė gabaliuko pyragaičio.

Keanu Reeves yra turbūt vienintelis Holivudo aktorius, kuris neturi savo prabangių rūmų. Jis taip pat neturi prabangių papuošalų ar apsauginių. Kai kartą aktoriaus paklausė, kodėl jis visada toks liūdnas, jis atsakė: “Jums reikia būti laimingiems, kad galėtumėt gyventi, bet man to nereikia…“

Aktorius neranda savo gyvenime linksmybių ir pripažįsta, kad greičiausiai niekada gyvenime neturės vaikų. Visgi tikimės, kad jam pavyks surasti gyvenimo partnerę, kuri supras jį, kaip niekas kitas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *