Kategorijos
naujienos

Kokie zodiako ženklai niekada neatleidžia išdavystės ir kas yra pasirengęs taikstytis su partnerio neištikimybe

Išdavystė skirtingai traktuojama pagal skirtingus zodiako ženklus. Žinoma, nėra tokio žmogaus, kuris nepatirtų neigiamų jausmų sužinojęs, kad mylimasis pasikeitė, tačiau mes kalbame apie vėlesnius sprendimus.

Astrologė Valentina Šlykova sako, kad visus ženklus galima sąlygiškai suskirstyti į dvi kategorijas. Vieni susitaiko su išdavystės faktu ir suteikia savo partneriui dar vieną šansą, o kiti iš karto įdeda riebų tašką į santykius.

Kokie Zodiako ženklai niekada neatleis sukčiavimo?

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avinas yra toks užsispyręs ir didžiuojasi, kad nėra pasirengęs užmerkti akių dėl jiems padarytos žalos, net jei išdavikas prisiekia Biblijoje, kad atperka savo kaltę iki savo dienų pabaigos. Nereikėtų tikėtis jokių nuolaidų. Tai yra pats ženklas, dėl kurio žmogui nėra jokių tikėjimo kompromisų. Sulaužę pasitikėjimą, nebegalėsite atgauti Avino buvimo vietos.

Iš pradžių jis savo skausmą ir apmaudą išlies skandalais ir bylomis, tačiau po šios audros ramybė niekada neateis. Žmogaus, gimusio po Avino ženklu, akyse visada degs apgaviko ugnis.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Griežtai nerekomenduojama įžeidinėti Jaučio išdavyste. Šis ženklas labai vertina nuoširdžius, ištikimus santykius, jis pats yra pasirengęs nesavanaudiškam atsidavimui, tačiau jei kitas žmogus jį apgaudinės, tuomet galite tikėtis šalto keršto. Ne, Jautis nesulaužys indų, bet ir neatleis.

Išdavikas gali tikėtis pavėluoto keršto, nes, Jaučio supratimu, jis turi būti tobulas, o tokie dalykai nedaromi įkarštyje. Tik atidžiai viską apsvarsčius, šis ženklas pradės kenkti tam, kuris jį išdavė.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Pavojingiausia yra išdavystė Skorpionui. Jis yra daug kerštingesnis už Jautį, o jo metodai yra įmantresni. Turite būti visiškai neatsargus, kad nuspręstumėte pradėti santykius su ženklo atstovu ir jį pakeisti. Sužinojęs apie tai, Skorpionas, pirma, nedelsdamas ir negailestingai ištrins jus iš artimųjų sąrašo, antra, automatiškai perkels jus į priešų kategoriją. Ir jie yra įpratę susidoroti su priešais.

Skorpiono nuodai gali labai sugadinti apgaviko gyvenimą, o po to jis ilgai laižys žaizdas, bijodamas visiškai užmegzti naujus santykius.

Zodiako ženklai, galintys atleisti apgauti

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstykles globoja meilės planeta Venera, todėl be šio jausmo ženklas tiesiog negali egzistuoti. Buvimas šiame jausme įprasmina jų gyvenimą, įprasmina jų egzistavimą. Tačiau partnerio apgaudinėjimas – ne pabaiga. Kaip bebūtų keista, Svarstyklės nemirs iš skausmo, nors meilės sferą jos laiko svarbiausia ir svarbiausia. Verkę ir kentėję jie bus pasirengę priimti atneštą atsiprašymą ir tikėti nuoširdžia atgaila, jei tik pasaka nesibaigs.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys idealizuoja žmogų, su kuriuo palaiko santykius. Jiems svarbiausia yra aukštos savybės, kurias jie mato savo mylimajame. Tai atspindi jų pačių vidinį pasaulį, nes Žuvys yra dosnios, jautrios, pažeidžiamos ir gailestingos. Jie jaučia ne tik savo, bet ir atgailaujančio partnerio skausmą ir netgi sugeba nuoširdžiai jo gailėtis, kad suklupo. Todėl, kreipdamasis į šias Žuvų savybes, partneris gali tikėtis gailestingumo.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Žinoma, kad vėžys yra geriausias šeimos žmogus. Jis taip vertina santykius, kad praktiškai nesugeba jų nutraukti. Net jei partneris pasikeitė. Tai, žinoma, stipriai sužeidžia Vėžį, tačiau jis priims skausmą kaip angelas, nugalėtas iš dangaus. Apgavikas tikrai bus atleistas, nes Vėžys dėl savo pasipiktinimo nėra pasirengęs prarasti to, į ką įdėjo tiek jėgų ir emocijų.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Tai ugnies ženklas, bet nedeginantis. Šaulys sugeba filosofiškai pažvelgti į gyvenimą ir net į antrosios pusės išdavystę. Kai kurie ženklo atstovai, ypač moterys, gali būti kerštingi, tačiau vyrai galvoja, mąsto ir atsisako šios erzinančios aplinkybės. Jie tiesiog per daug tingūs švaistyti savo užsidegimą tam, kas nebėra aktualu, tai yra, jei partneris labai apgailestauja dėl to, ką padarė.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Jei Mergelė mano, kad santykiai nepaseno, jei ji jais patenkinta, tada ji gali atleisti išdavystę. Mergelėms nėra nieko svarbiau už veido išsaugojimą. Vidinis intelektas ir geras veisimas neleis jiems padaryti problemų ir susitvarkyti. Po nevilties priepuolio jie gali staiga susivokti ir sukaupti savo valią į kumštį. Daugelis ženklo atstovų verčiau atleistų išdavikui, jei nebūtų pasirengę nutraukti su juo santykių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *