Kategorijos
naujienos

Langų gamintojai šių dalykų niekada neatskleidžia savo klientams

Visiems, kieno namuose plastikiniai langai: 2 dalykai, apie kuriuos „pamiršta“ pasakyti montuotojai.

Pamenate, kaip anksčiau, atėjus šalčiams, mums tekdavo apklijuoti langus popierinėmis juostelėmis, o plyšius kamšyti porolonu?

Laimei, šį varginantį užsiėmimą galima palikti tolimoje praeityje, sumontavus plastikinius langus.

Bet dažnai montuotojai, padarę pagrindinį darbą, pamiršta pasakyti laimingiems naujutėlių langų savininkams du svarbius dalykus.

1. Būtina reguliariai tepti tepalu visas judančias furnitūros dalis. Procedūrą reikia kartoti 1-2 kartus per metus, tepant paprastu mašininiu tepalu.

2. Keičiantis sezonams langus reikia pervesti į žiemos bei vasaros sezonus.

Kaip sureguliuoti plastikinius langus
Beveik visas šiuolaikines konstrukcijas galima sureguliuoti. Kad patikrintumėte, ar furnitūra persistato į kitą režimą, pakanka pažvelgti į specialius ekscentrikus (kakliukus), esančius ant šoninio sąvaros paviršiaus.

Furnitūra persistato specialių ekscentrikų (kakliukų ), esančių sąvaros šone, pagalba. Jei ekscentrikuose yra skylės šešiabriauniui raktui, žvaigždutės arba ekscentrikas yra ovalios formos, tai ši furnitūros rūšis greičiausia turi pervedimo į vasaros ar žiemos režimo galimybę.

Bet perjungimo galimybę geriau išsiaiškinti dar iki langų montavimo.
Kad perjungtumėte lango režimą, tiesiog atitinkamo instrumento pagalba pasukite visus kakliukus sąvaroje (kuo langas didesnis, tuo jų daugiau) į reikiamą padėtį.

Jei sąvara pilnai yra žiemos režime, tai sukelia papildomą apkrovą sandarinimo gumelei, ir ji greičiau susidėvi. Galima lengvai patikrinti lango režimą savarankiškai. Suspauskite sąvara paprastą popieriaus lapą: jei galėsite lengvai jį ištraukti, vadinasi langas yra vasaros režime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *