Kategorijos
naujienos

Liūdinti mama lankė sūnaus kapą ir paprašė jo duoti bent kažkokį ženklą. Netrukus įvyko stebuklas, kuris moterį sujaudino iki ašarų

Daugelis iš mūsų gali tik įsivaizduoti, ką patiria vaiko netektį išgyvenantys žmonės. Tačiau 45-erių Marie Robinson tai žino geriau nei bet kas kitas, kai 2014 m. balandžio 1 dieną dėl smegenų vėžio neteko savo keturmečio sūnaus Jack.

Be mylimo brolio liko ir jo identiškas dvynys Liam, bei trys vyresnės seserys…

2017 m. balandžio 1 d., minint trečiąsias sūnaus mirties metines, Marie lankė jo kapą gimtajame Hampšyro mieste.

Moteris atsisėdo priešais sūnaus kapą ir paprašė jo duoti bent kažkokį ženklą.

“Pamenu, kaip ankstų šeštadienio rytą atsisėdau į automobilį ir paprašiau Jacko duoti kokį nors ženklą. Aš tik norėjau įsitikinti, kad danguje jam viskas gerai“.

“Po darbo nuvažiavau prie sūnaus kapo ir mane iš karto užplūdo emocijos. Aš tiesiog sėdėjau šalia kapo ir verkiau. Tada dar kartą paprašiau Jacko duoti kokį nors ženklą“ – tą dieną prisimena berniuko mama.

“Sėdint prie sūnaus kapo pastebėjau, kad aplinkui skraido mažas paukštelis, kuris visaip bando ant manęs nutūpti. Po kiek laiko jis nusileido ant mano kojos ir neatrodė nė kiek išsigandęs.

Vėliau jis nuskrido ant netoliese esančio akmens, o aš išsitraukiau savo telefoną ir užfiksavau šią nuostabią akimirką. Netrukus jis sugrįžo ir nutūpė ant mano rankos. O vėliau ir ant peties.

Šis mielas paukštelis ilgai žiūrėjo į mano akis, bei kelis kartus grybštelėjo“.

Vėliau Marie Robinson pasidalino vaizdo įrašu “Facebook“ socialiniame tinkle, sakydama: “Man sunku patikėti tuo, kas šiandien įvyko. Lankiau savo sūnaus kapą, o šis gražus paukštelis visą laiką buvo šalia.

Ši jaudinanti akimirka mane iš karto sugraudino. Žinau, kad tai ženklas nuo mano mylimo sūnaus Jack“.

Šios moters sūnaus jau niekas nesugrąžins, tačiau mažasis Jack davė mamai ženklą, kad danguje jam viskas gerai ir jis visada bus šalia…

Šios nuostabios akimirkos vaizdo įrašas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *