Kategorijos
naujienos

Mama pradėjo žindyti kūdikį restorane, kai staiga prie jos staliuko priėjo senyva moteris ir padarė tai, dėl ko jauna mama liko labai sujaudinta

Deja, didžioji dalis žmonių visame pasaulyje vis dar pernelyg jautriai reaguoja į žindymo temą. Nemaža dalis žmonių tikisi, kad naujai iškepta mama, kai jos kūdikis išalks, pasislėps tualete ar automobilyje. Tačiau kai kurie iš jų sugeba nustebinti ir savo teigiama reakcija.

Briar McQueen pirmą kartą po gimdymo nuėjo į restoraną su savo dviejų mėnesių sūnumi. Ji labai laukė tos dienos, buvo pavargusi gaminti namie ir norėjo pasilepinti. Kai padavėja pagaliau atnešė maistą jos mažylis pradėjo verkti, nes taip pat buvo alkanas. 

Paprastai Briar būtų nuėjusi į tualetą, kaip ir dauguma motinų, tačiau maistas buvo jau ant jos stalo ir moteris liko sėdėti. Po akimirkos dvejonių ji pradėjo maitinti Jaxon tiesiog prie restorano stalo. Briar savo rankose laikė kūdikį, taigi ji negalėjo valgyti vėstančio maisto.

Staiga prie Briar stalo priėjo pagyvenusi moteris. Jauna mama bijojo, kad moteris pradės jai priekaištauti dėl sūnaus maitinimo. Nerimas greitai dingo, nes vyresnio amžiaus ponia turėjo visiškai kitokių ketinimų, ji tiesiog norėjo padėti jaunai mamai. 

Senutė paėmė peilį ir šakutę į rankas ir pradėjo pjaustyti merginos patiekalą į gabaliukus. Ji taip pat sakė, kad gera mama visų pirma pati turi turėti jėgų, ir jei Briar nevalgys šilto maisto, ji tikrai neturės energijos tinkamai pasirūpinti vaiku. Jauną mamą nepaprastai sujaudino senyvos moters gestas. 

Ne kasdien nepažįstami žmonės rodo supratingumą maitinančių motinų atžvilgiu. Motinystė nėra lengvas reikalas, o žindymas yra natūralus šio pasaulio reiškinys. Ši istorija rodo, kad net mažiausias gerumo apraiška gali daug ką pakeisti kitam žmogui. Nesvarbu, kam mes padedame, pokyčiai prasideda nuo smulkmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *