Kategorijos
naujienos

Mama stengėsi surinkti pinigų sudėtingai dukros operacijai, tačiau anoniminis skambutis jai pakirto kojas

4-metė Emily Anderson iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip energinga ir laiminga mergaitė, tačiau jos gyvenimas nuo pat gimimo buvo sunkus. Pirmą kartą jos tėvai Paula ir John Anderson kreipėsi į medikus kai Emily dar nebuvo metukų.

Tėvai pastebėjo, kad mažylė turi sutrikimų vystymesi ir pirmą kartą pastebėjo keistus spazmus. 2017-ais jai buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius. Gydytojai suprato, kad anksčiau laiko gimusi mergaitė patyrė traumą smegenyse, kuri lemia, kad ji galimai nevaikščios ir nekalbės.

Nepaisant visko mažylė visada yra linksma, besišypsanti ir, atrodo, galinti įveikti viską. 4 vaikų mama paskutinius porą metų praleidžia pastoviai ieškodama įvairių tyrimų ar kitų atvejų pasaulyje su viltimi rasti kokį nors būdą mergytei pradėti vaikščioti.

Vieną dieną Paula rado informacijos apie operaciją, kuri galimai padės jos dukrytei pradėti vaikščioti. Operacijos metu bus atstatytos ir pakoreguotos neveikiančios nervinės jungtys tarp mažylės kojų nervų ir smegenų receptorių.

Bėda ta, kad valstybinė sveikatos apsauga galėtų padengti operacijos kaštus, tačiau galimybės patekti į eilę yra labai mažos.

Mama perėmė iniciatyvą į savo rankas ir siekė surinkti aukų papasakojant Emily istoriją. Tačiau praėjus vos parai nuo lėšų kampanijos paskelbimo Paula gavo netikėtą skambutį. Anonimu norėjęs išlikti vyriškis pasiūlė padengti visus operacijos, reabilitacijos ir kitus galimus kaštus.

Slaptas milijonierius, sužinojęs apie mergaitės problemą, ryžosi skirti šeimai daugiau nei 75 000 svarų. Be to, jis pažadėjo finansuoti ir kelionę visai šeimai į Disneilendą ir atšvęsti.

”Aš nežinau būdo, kaip parodyti savo begalinį dėkingumą anoniminiam geradariui, kuris išpildys mano dukros svajonę kada nors vaikščioti” – savo džiaugsmu dalinosi mama.

Nuo neįgaliojo vežimėlio priklausoma Emily jau ruošiasi operacijai gruodį ir be abejonės nekantrauja pamatyti Disneilendą. Toks nežinomo geradario žingsnis labai pagelbės Emily, nes tokio tipo operacijos yra sėkmingiausios, kai atliekamos kuo greičiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *