Kategorijos
naujienos

Manote, jog čia 5 žvaigždučių viešbutis? Nustebsite sužinoję tiesą

Tai 5 žvaigždučių viešbutis, tačiau ne ant žemės, o ore! Šis lėktuvas net prabangesnis už tuos, kuriais skraido didžiausių šalių prezidentai. Pasižvalgykite po vidų.

Jei nežinote, kad tai lėktuvas, gali atrodyti, kad patekote į brangaus viešbučio liukso numerį. Vis dėlto tai yra „Boeing 787 Dreamliner“ – privatus lėktuvas, kuriame yra erdvūs miegamieji, vonios kambariai, biurai, valgomasis ir net kino teatras!

Įprastai, toks lėktuvas gali gabenti 335 keleivius, tačiau šio maksimalus keleivių skaičius yra tik 40, ir tik dėl to, nes kiekvieno asmeninė erdvė yra neapsakomai didelė. Net įgula čia užima daugiau vietos, nei kituose orlaiviuose.

Preliminariais skaičiavimais, skraidančio viešbučio kaina yra 324 mln. USD.

Interjerą užbaigė specialistai, kurie užsiima šiuolaikinių jachtų ir privačių reaktyvinių lėktuvų interjeru, todėl triukšmo lygis čia labai žemas – tik 48 decibelai. Be to, įrengta speciali oro filtravimo sistema, kuri pašalina infekcijų plitimą.

Baldai yra suprojektuoti taip, kad smūgių metu jų neįmanoma sužeisti: kambariuose nėra aštrių kampų. Likusi dalis yra kietmedžio apdaila, šilkinės lovatiesės ir puošnus interjeras. Beje, lėktuvas ore gali išbūti 17 valandų – tiek, kad galėtum ir išsimiegoti ir pagyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *