Kategorijos
naujienos

Mažylę su dauno sindromu gydytojai siūlė palikti gimdymo namuose, tačiau štai kuo ji tapo užaugusi

Ši nuostabi mergina vardu Kenedi Garsija, ji gyvena Kolorade. Po jos gimimo motinai primygtinai siūlė palikti mažylę gimdymo namuose, kadangi vaikui Dauno sindromas, leukemija ir deformuotas stuburas, todėl jai nesilaikė galva, rodėsi, kad ji krenta.

Laimė, kad Rene Garsijos,mergaitės mamos, gyvenime pasitaikė moteris, skyriaus medicinos sesuo, morališkai palaikiusi ją ir įtikinusi, kad tokius vaikučius galima išslaugyti ir jie gali gyventi normalų gyvenimą. Tik reikės apsišarvuoti kantrybe ir daug dirbti.

Pirmasis rimtas sunkumas Kenedi gyvenimo kelyje – tai ligotas stuburas. Kai mergaitei sukako du metukai, jai uždėjo metalinį antkaklį ir šalmą, kuris padėjo fiksuoti kaulus. Mažylė visiškai negalėjo judėti. Ji tiesiog gulėjo ir ištisas dienas žiūrėjo šokių video. O kai vėl pradėjo vaikščioti, iškart nubėgo užsirašyti į šokius.

Mokydamasi šokti Kenedi suprato, kad nesvarbu, kaip tu atrodai, svarbu, kaip gerai tu tai darai. Ji labai stengėsi ir tiesiog gyveno šokiais. Greitai ji papildė savo pasiekimų sąrašą darbais American Girl, Justice Clothing ir Disney.

Dabar jos gyvenimas pilnas šokių, fotosesijų, naujų pažinčių. Ji dirba KMR Diversity bei Dream Talent Management ir reguliariai skraido į Holivudą ir Niujorką perklausoms, kastingams ir dalyvavimams tv šou. O juk jai vos 16 metų!

Kaip pasakoja mergaitės mama, jos dukters gyvenimas visiškai neprimena tų baisių paveikslų, kuriuos jai kadaise piešė gydytojai. Ji paprasta paauglė, kuri mėgsta asmenukes, eksperimentus su plaukų spalva, filmuoti video TikTok ir su draugėmis aptarinėti berniukus. Ji labai pozityvus žmogus ir daug juokiasi.

Kenedi turi artimą draugą Metju. Vaikinas vyresnis už ją 4 metais ir taip pat turi Dauno sindromą, tačiau jis dirba modelių versle ir užsiima aktoriniu meistriškumu.

Metju užsispyręs mergino Kenedi ir ji sutiko būti jo mergina. Tiesa, jie matosi retai, kadangi gyvena skirtingose šalies dalyse. Jų tėvai jau spėjo susidraugauti. Ką gi, nieko geresnio dukrai ir negali linkėti, sako mama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *