Kategorijos
naujienos

Mergina netikėtai sužinojo, kad serga vėžiu ir netrukus mirė. Jos artimieji buvo visiškai šokiruoti, kai sulaukė netikėtos žinutės iš velionės

39 metų Gemma Sisson mėgavosi kiekviena diena ir kvėpavo pilna krūtine. Kai atrodė, kad viskas jos gyvenime klostosi puikiai, moteris netikėtai sužinojo, kad serga vėžiu. Vėžio ląstelių buvo rasta jos dubenyje, o vėliau ir stubure. Deja, jai taikyta terapija nedavė rezultatų, kadangi liga buvo labai pažengusi. 

Netrukus po to Gemma buvo paguldyta į Lidso ligoninę. Nepaisant to, pacientė neprarado šypsenos veide. Kartu su savo ilgamečiu partneriu Rick jie nusprendė susituokti. Ceremonija buvo surengta taip, kaip jiedu ir svajojo.

Gemma labai džiaugėsi, kad tapo žmona ir reguliariai skelbdavo savo vestuvių nuotraukas internete. Taip ji minėjo šios ypatingos dienos mėnesines sukaktuves. 

Tačiau, praėjus vos kelioms dienoms po paskutinės laimingų jaunavedžių nuotraukos paskelbimo, Gemma mirė. Visų nuostabai, praėjus mažiau nei keturioms valandoms po jos mirties, merginos profilyje pasirodė naujas įrašas. Šeima buvo be galo šokiruota, bet kaip paaiškėjo vėliau tai buvo visai ne įsilauželių darbas. 

Žinutė Gemmos profilyje prasidėjo taip: „Jei tu tai skaitai, aš jau mirusi“. Visi velionės draugai iš karto suprato, kad moteris planavo paskelbti šį įrašą jau senai. Naudodama atitinkamus nustatymus ji padarė taip, kad pranešimas pasirodytų netrukus po jos mirties. Paskutiniame savo laiške Gemma rašė:

“Nors jaučiuosi beviltiška, nes turiu palikti savo artimuosius, esu laiminga, nes palieku žemėje visas kančias, kurias man sukėlė ši prakeikta liga. Tikiuosi, kad mano kančių istorija padės visiems vėžiu sergantiems žmonėms. Mano atveju trūko papildomų tyrimų, kurie nustatytų vėžio sukeltas metastazes stubure.

Tikiuosi, kad šis įrašas pradės įvykių laviną, kuri pasibaigs kažkuo geru. Negaliu tinkamai atsidėkoti Rick, kuris visą tą laiką buvo su manimi. Norėčiau, kad mano artimieji žinotų, kad kančios baigėsi ir aš pagaliau radau ramybę”.

Visą gydymo laikotarpį 39 metų moteris bandė kovoti ne tik už savo, bet ir už kitų pacientų teises. Gemma bandė daryti spaudimą Jungtinės Karalystės sveikatos priežiūros fondui, kad valdžios institucijos nukreiptų vėžiu sergančius pacientus atlikti papildomus tyrimus.

Pasak Gemmos, gydytojai per anksti po gydymo pabaigos nusprendžia, kad pacientas yra sveikas, todėl gydymas yra nepakankamas. Būtent taip ir atsitiko jos atveju. Nepaisant gydymo nuo dubenkaulio vėžio, po kurio laiko atsirado metastazių stubure.

Nepaisant savo ligos mergina visą laiką išliko linksma ir su šypsena veide. Paskutines gyvenimo dienas ji praleido daugiau kovodama už kitus nei už save ir tikėjosi, kad jos pastangos gali kažką pakeisti sveikatos sistemoje.

Savo žinute ji taip pat norėjo atkreipti visų dėmesį ne į save, o į problemas, kurios vyksta aplinkui. Nuostabi mergina su didele širdimi. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *