Kategorijos
naujienos

Mergina buvo Miss Italija finalistė. Jai pakėlus suknelę, komisija pasimetė

Paskutiniu metu įprasti grožio konkursai tapo labai netikėti. Visas dėl to, jog neįprasti žmonės pradėjo dalyvauti juose. Miss Italija konkurse nustebino aštuoniolikmetė dalyvė Chiara Bordi. Ji įsirašė į istoriją, kaip pirmoji konkurso dalyvė su neįgalumu – Chiara turi tik vieną koją.

Būdama trylikos mergina prarado dalį savo kojos, kai su dviračiu pakliuvo po automobilio ratais. Reabilitacijos periodas, ypač psichologinis, buvo labai sunkus Chiarai. Kad atgauti pasitikėjimą savimi, mergina ryžosi dalyvauti Miss konkurse. Ji siekė ne pergalės, bet norėjo parodyti pasauliui, kad visi žmonės gali būti gražūs.

“Aš nenusistačiau tikslo laimėti konkursą. Su savo dalyvavimu aš norėjau parodyti, kad net jei ir tu nesi toks kaip visi kiti, tu gali mėgautis gyvenimu: būti laimingu, daryti įprastus dalykus, susirasti savo hobius“ – sako Chiara.

Tiek pačiai merginai, tiek publikai, tapo netikėta tai, kad ji pasiekė Miss Italija konkurso finalą. Teisėjų sprendimu mergina užėmė garbingą trečią vietą. “Mano avantiūra dalyvauti Miss konkurse virto trečiąja vieta. Aš labai dėl to džiaugiuosi“ – pasakojo mergina.

Keisčiausia yra tai, kad daug žmonių merginą pasmerkė ir teigė, jog ji taip toli konkurse nukeliavo dėl savo neįgalumo. Dar prieš konkursą Chiara pradėjo bendradarbiavimą su Didžiosios Britanijos modelių agentūra, kuri ieško nestandartinių merginų. Belieka tik pasidžiaugti, jog mergina ir toliau mėgaujasi gyvenimu.

Nuotraukos iš konkurso

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *