Kategorijos
naujienos

Mergytė amžiams užmigo ant tėčio rankų. Jos tėvai papasakojo istoriją, kad galėtų pasidalinti savo meile su kitais

Dvejus metus 5 metų Zoey Catherine Daggett kovojo su retu, nepagydomu smegenų augliu. 2018 metų liepos 4 dieną ji iškvėpė paskutinį kvapą, saugiai būdama namuose, kai ją  laikė ant rankų tėtis.

Tai buvo diena, per kurią Zoey tėvai Casey ir Ben Daggett suprato, kad dukros gyvenimas artėja prie pabaigos. „Turėjome dvejus metus tam pasiruošti, bet tai nebuvo lengva. Juk niekada nebūna pakankamai pasiruošimo laiko tokiam įvykiui“, – „Westernjournal“ sakė Casey Daggett.

Pirmą kartą tėvai įtarė, kad kažkas ne taip, kai Zoey netikėtai nualpo parke. Jų susirūpinimas dar labiau sustiprėjo po savaitės, kai Zoey ėmė nejausti savo rankos. Kelionė į ligoninę atskleidė žiaurią diagnozę: Zoey buvo rastas retas ir nepagydomas smegenų auglys. „Westernjournal“ duomenimis, šio tipo smegenų augliai dažniausiai pažeidžia 4–10 metų vaikus, iš kurių išgyvena mažiau nei vienas procentas.

„Ši nuotrauka buvo padaryta, kai ji dar buvo sąmoninga. Mano mieloji mergytė. Laikas trumpėja nuo dviejų mėnesių iki poros savaičių. Po to iki 10 dienų. Tai gali atsitikti bet kurią dieną. Kiekvieną dieną laikas vis trumpėja. Mano Zoey. Mano mylimoji. Tu pakeitei mūsų pasaulį“, – „Facebook“ tinkle rašė šios nuotraukos autorė mama.

Išbandė viską

Ben ir Casey visus šiuos dvejus metus praleido darydami tai, ką darytų visi mylintys tėvai: stengėsi ieškoti visokių galimybių, kad jų mergaitė ir toliau galėtų gyventi. Jie išbandė visas JAV klinikas. Kai niekas negalėjo padėti Zoey, jie išvyko gydytis į Vokietiją. Ten taip pat nepasisekė.

Kartu su savo mažąja princese jie surašė sąrašą visko, ką ji norėjo patirti savo likusiame gyvenime. Sąrašas buvo beveik įvykdytas. Jie susipažino su Disnėjaus princesėmis, susipažino su krepšinio palaikymo šokėjomis ir aplankė stovyklų mokyklas. „Mes dėl Zoey keliavome po visą pasaulį“, – pasakojo Casey. „Mes įsitikinome, kad ji pamatė viską, ką ir norėjo pamatyti.“

Birželio pabaigoje Zoey sveikata staiga ėmė blogėti. Jos tėvai žinojo, kad pabaiga jau arti, ir atvėrė savo namų duris draugams ir šeimos nariams, kad jie galėtų aplankyti Zoey, kol dar buvo laiko. 2018 m. liepos 4 d. slaugytoja nufotografavo paskutinę Zoey akimirką su savo tėvais. Ji sėdėjo ant sofos ir žiūrėjo savo mėgstamiausią filmą „Haris Poteris“ ir glaudėsi prie savo mamos.

„Įpusėjus filmui viskas baigėsi“, – pasakojo Benas. Tėvai, pasidalinę savo istorija, patyrė neįtikėtiną palaikymą iš viso pasaulio. Visi norėjo parodyti, kaip jie myli Zoey gyvenimą ir gerbia jos atminimą.

„Zoey istorija dalijamės su visu pasauliu“, – „Facebook“ rašė tėvai. „Jos meilė ir šviesa nušvito per visą jos ligos eigą ir nuskrido tolyn. Mes ir toliau dalinsimės patirta meile ir gyvenimo kibirkštimi, kurią ji turėjo savyje.“

Liepos mėnesį mama pasidalijo nauju atnaujintu prisiminimu

„Praėjo 2 metai, kai palikai mus, miela mergaite.

Nepraeina nė dienos, kad negalvočiau apie tave ir labai norėčiau, kad būtum čia. Vis atsinaujina prisiminimai, kurie ir toliau neblėsta, o šiemet atrodo, kad būtų sunkiau nei anksčiau. Žinau, kad tu mums ir dabar šypsaisi. Siųsk mums mažus ženklus, kad esi čia – su mumis. Per savo 5 metus šioje žemėje pakeitei tiek daug gyvenimų ir toliau daliniesi šviesa, meile ir juoku. Juoku, kurį visi iki šiol atsimename, kai norėdavai bėgti ir žaisti.

Mes žinome, kad tau ten viskas gerai“.

Gražus mamos prisiminimas iš kelionės su Zoey, kuris iškilo šiandienos prisiminimuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *