Kategorijos
naujienos

Mokykloje ji buvo vadinama „stora karve“ ir niekas nesitikėjo kad mergina taip gali pasikeisti. Dabar užgauliotojai gailisi patyčių

21-erių Ekaterina Peshkova iš Permės dar neseniai svėrė apie 90 kilogramų ir buvo paprasta mergaitė iš paprastos inžinierių šeimos. Katya pradėjo dirbti su savo svoriu po lemtingo susitikimo su modelių agentu. 

Dabar ji yra sėkminga modelis, dalyvaujanti užsienio mados dizainerių – Giorgio Armani, Roberto Cavalli ir Alberta Ferretti – parodose.

Svetlana Motygina iš agentūros „Belle“ sakė: „Katya radau gatvėje. Mes su vyru važiavome automobiliu, skubėjome, o minioje mirgėjo angelo veidas, mergina ėjo su mama. Merginos akys gerai išryškėjo veide. Pasakiau savo vyrui, kad pamačiau labai šaunią mergaitę. Jis atsisuko, pažiūrėjo, o aš nuėjau prie jos ir prisistačiau. Pamačiusi Katya iš arčiau, supratau, kad neklydau, nes ji turėjo puikų potencialą, tačiau turėjo dirbti su svoriu“.

Po pasiūlymo Katya padarė viską, kad tik numestų papildomus kilogramus. Susitikimo su agente metu ji buvo dar tik 14-os metų.

Katya prisimena: „Valgiau greitą maistą, bandeles, makaronus, mėgau gėrimus. Bet kai dar kartą pamačiau svarstyklėse skaičių 91, nusprendžiau, jog viskas!”

Katya pradėjo sveikai gyventi. Per kelerius metus jaunam modeliui pavyko atsikratyti apie 30 kilogramų. Būdama 17 metų, modelis jau svėrė 60 kilogramų, o ūgis buvo 176 centimetrai.

Katya teigė, kad noro ir tinkamos dietos dėka pavyko pasiekti panašių rezultatų. Katya pasidalijo, kad grožio paslaptis yra paprasta: daug vaisių ir vandens – ir jūs visada jausitės puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *