Kategorijos
naujienos

„Moteris-katė” – viena žinomiausių plastinės chirurgijos aukų, o taip ji atrodė prieš visas plastines operacijas

Jocelyn tapo įžymi dėl savo „išskirtinės“ išvaizdos. Nors ji gimė su įprasta ir gražia išvaizda, kai vyrų dėka tapo turtinga, moteris išleido pasakiškas sumas plastinėms operacijoms. Daugeliui įdomu, kaip ji atrodė jaunystėje prieš plastines operacijas.

Jocelyn Wildenstein ir Lloyd Klein kartu yra jau daugiau nei 15 metų

Jocelyn yra įsitikinusi, kad natūraliai turi kačių veido bruožus

Katytė negalėjo laiku sustoti

Katytė arba, kaip ji dar vadinama Wildenšteino nuotaka, gimė 1940 m. Šveicarijoje ir užaugo paprastoje šeimoje. Tada jos vardas buvo Jocelyn Diane Perisse. Išvaizda, sprendžiant iš kelių internete prieinamų nuotraukų, ji buvo pati įprasčiausia: šviesūs plaukai, nepakartojami veido bruožai. Kai mergaitei buvo 17 metų, jos gyvenimas labai pasikeitė.Tada ji susipažino su prodiuseriu Cyril Piguet ir pateko į turto ir prabangos pasaulį. Tačiau romanas su Piguet buvo neilgas, ir netrukus Jocelyn persikėlė į Paryžių, kur pradėjo gyventi su režisieriumi Sergio Gobbi. Kelionių metu jis supažindino merginą su Afrika, ir ji įsimylėjo šį žemyną.

Afrikoje Jocelyn tapo pasiekusia medžiotoja, ir ši aistra ją suvedė su ginklų prekeiviu iš Saudo Arabijos Adnan Hashshogi. O jis, savo ruožtu, 1977 m. Jocelyn Perisse supažindino su būsimu vyru Alecu Wildensteinu.

Wildensteinas buvo iš vienos turtingiausių šeimų pasaulyje, žinomas dėl veislinių arklių veisimo ir meno kolekcionavimo. Jų romanas vystėsi greitai. Praėjus metams po susitikimo, įsimylėjėliai pabėgo į Las Vegasą, kur susituokė. Santuokoje gimė du vaikai – Diana ir Alecas jaunesnysis.

Jocelyn gavo prieigą prie neapsakomų turtų. Ji mėgo medžioti, dekoruoti, pilotuoti ir… plastines operacijas. Jos vyrui patiko katės, o Jocelyn, nepraėjus nė metams po vestuvių, pirmą kartą nuėjo pas plastikos chirurgą, kad pati taptų kate ir dar labiau įtiktų savo milijardieriui vyrui.

Vakarų spauda pranešė, kad „Catwoman“ išleido kelis milijonus dolerių norimam rezultatui pasiekti. Jos pavyzdys buvo lūšis, kurią Alekas laikė kaip naminį gyvūnėlį.

Po skyrybų milijardierius prisipažino manęs, kad jo žmona išprotėjusi. „Ji norėjo perdaryti savo veidą, pavyzdžiui, į kėdę ar drabužių spintą, bet tai juk neįmanoma“, – sakė Alecas Wildensteinas. – „Bet ji nieko neklausė ir nesustojo”.

Praėjus 20 metų po vestuvių, Koshwoman susirado savo vyrą su jaunu modeliu: net ir dabar jos keblios nuožulnios akys negalėjo jo laikyti šalia žmonos. Vestuvių įkarštyje Alekas parodė žmonai ginklą, už kurį jis atsidūrė už grotų.

Po to prasidėjo ilgas, garsus ir „nešvarus“ Vildenšteinų skyrybų procesas. Sutuoktiniai negailėjo tarpusavio įžeidimų, o Alecas netgi pareiškė, kad buvusi jo žmona dirbo viešnamyje. Vaikai atsisuko tėvui, kai jis užblokavo Jocelyn sąskaitas.

Spauda negailėjo nemalonių epitetų Wildenšteino nuotakai ir Katinai, tvirtai pririšdama šias pravardes. Siekdama išbalinti savo reputaciją, Jocelyn net pasamdė viešųjų ryšių specialistą, kuris reklamavo politikus.

Katytė sugebėjo paduoti savo neištikimą vyrą į teismą už rekordinius 2,5 milijardo dolerių plius metinę 13 milijonų dolerių išmoką per 13 metų. Tačiau teismo metu jie sutarė: Jocelyn negali išleisti šių pinigų naujoms plastinėms operacijoms. Praėjus 7 metams po išsiskyrimo su žmona katė, Alekas Wildensteinas mirė, paveldėjęs 10 milijardų dolerių paveldą ir meno objektų kolekciją.

Jocelyn ir Lloyd

Praėjus keleriems metams po skyrybų Jocelyn rado savo „grožio“ žinovą. Ji pradėjo susitikinėti su daugiau nei 20 metų jaunesniu dizaineriu Lloydu Kleinu. Jų romanas tęsėsi kelerius metus, tačiau jie išsiskyrė 2016 m., Kai „Moteris – katė“ per šeimos kivirčą žirklėmis užpuolė savo jaunąjį mylimąjį.

Nesėkmes asmeniniame gyvenime lydėjo finansiniai nuostoliai: Jocelyn teigė, kad iš buvusio vyro fondo ji pradėjo gauti vis mažiau alimentų, kol mokėjimai visiškai nutrūko. Per kelerius metus Katytė išleido pasakiškus turtus ir nuskurdo tiek, kad, pasak Lloydo Kleino, neturėjo už ką nusipirkti maisto.

„Aš nebegalėjau pakęsti tokio gyvenimo, negalėjau mokėti vienas už viską, nesu Wildenšteinas, nesu toks turtingas“, – netrukus išsiskyręs su plastinės chirurgijos gerbėja, sakė jis. Netrukus jis užmezgė romaną su translyčiu modeliu, bet paskui vis tiek grįžo pas savo Jocelyn.

Jocelyn teisme po išpuolio prieš Lloydą Kleiną

Viename interviu Jocelyn pareiškė nesigailinti plastinės operacijos. „Gavau tokį rezultatą, apie kokį svajojau. Jaunystėje taip pat turėjau katės akių formą. Aš tik padidinau efektą“, – sakė ji.

Vis dėlto ji pripažįsta, kad jos atspindys veidrodyje apie tai, kaip ji atrodo iš tikrųjų, ne visada sutampa. Kai matau save per televizorių, galvoju: „Ar ten tikrai aš?”

Lloydas Kleinas, ne kartą prašęs moters-katės rankos, prisiminė jų pažintį: „Mačiau ją vakarėlyje. Ji iškart mane sužavėjo. Dirbu mados industrijoje, bendrauju su daugybe gražuolių, tačiau nė viena iš jų man tokio įspūdžio nepadarė. Šios akys – jos žiūri į mano sielą“, – sako jis apie savo mylimąją.

Daugelis kaltina jį komercializmu, tačiau jis nenustoja to paneigti: „Jocelyn neturi pinigų, kaip ir anksčiau, mes tiesiog mylime vienas kitą“.

Kaip Moteris-Katė atrodė prieš operacijas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *