Kategorijos
naujienos

Moteris laimingai ištekėjo, tačiau po kurio laiko mirė. Po metų policijos pareigūnai peržiūrėjo rasto fotoaparato nuotraukas ir pamatė neįtikėtiną dalyką

Dave ir Erica su nekantrumu laukė savo bendro gyvenimo pradžios. Deja, bet likus kelioms savaitėms iki vestuvių nuotakai buvo diagnozuota reta ir agresyvi limfomos forma.

Erica mirė sulauksi vos 30 metų, o Dave liko našlys. Tačiau iki to laiko pora mėgavosi gražiomis bendro gyvenimo akimirkomis, kurios buvo užfiksuotos Ericos fotoaparatu. Po žmonos mirties šios nuotraukos tapo dar brangesnės gedinčiam vyrui.

Tačiau vieną 2012-ųjų dieną į Dave namus įsibrovė vagys ir pagrobė viską, kas vertinga. Įskaitant ir Ericos fotoaparatą su visomis brangiomis nuotraukomis. Tačiau tuo istorija nesibaigia… Maždaug po metų policijos pareigūnai atrado neįtikėtiną dalyką!

2012 m. vagys įsibrovė į Dave Lace namus Kalifornijoje. Jie pagrobė papuošalus, elektroniką ir, žinoma, fotoaparatą, kuris priklausė Dave velionei žmonai Ericai.

“Po viso to, ką mums teko patirti, tai buvo dar vienas neįtikėtinai skaudus smūgis“ – pasakoja vyras.

Akimirksniu dingo daugiau nei 300 Ericos ir Dave bendro gyvenimo nuotraukų. Vyras nemanė, kad dar kada pamatys nuotraukas, kurios buvo užfiksuotos nuo judviejų vestuvių iki Ericos laidotuvių.

Po maždaug metų buvo įvykdyta dar viena vagystė tame pačiame mieste. Tyrimo metu rasti įkalčiai atvedė policijos pareigūnus iki netoliese esančio lombardo. Čia jie rado įtartiną fotoaparatą, todėl įsijungė jį ir peržiūrėjo nuotraukas.

Vos tik pareigūnai pamatė vestuvių ir laidotuvių nuotraukas, jie iš karto suprato, kad kažkam šis daiktas yra neįtikėtinai brangus.

Policijos pareigūnai neturėjo jokios informacijos, kuri padėtų nustatyti fotoaparato savininką, tačiau vienas iš pareigūnų vienoje nuotraukoje atpažino konkrečia rudą sieną ir pažįstamą medį. Policija nusprendė nuvykti į vietą, kurioje ir buvo padaryta ši nuotrauka.

Atvykę pareigūnai iš karto atpažino Dave Lacey.

Iš pradžių vyras galvojo, kad pareigūnai tik juokauja. Tačiau netrukus jis pamatė Ericos pagamintą fotoaparato dirželį.

Kad ir kokie skaudūs būtų kai kurie prisiminimai, Dave džiaugiasi, jog fotoaparatas atsirado. Vyras dar kartą galės prisiminti gražias gyvenimo akimirkas su savo mylima žmona…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *