Kategorijos
naujienos

Moteris savo apsaugos kameroje pamatė vyrą, pristačiusį jai prekes. Ji pastebėjo vieną detalę, kuri privertė ją prašyti bendruomenės pagalbos

Siuntų ir prekių pristatymo darbas yra sunkus – tie, kas tokį darbą dirbo gali paliudyti, kad kartais tenka ne tik paprakaituoti, bet ir persitempti ar patirti įvairių traumų. Toks darbas nėra skirtas visiems, tačiau neretai žmogus ieškantis darbo ir norintis pragyventi yra priverstas griebtis bet ko.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Jennifer Weiss laukė savo maisto prekių pristatymo į namus. Dėl pandemijos prekių pristatymas buvo bekontaktis, tad tik po to, kai jos maisto prekės buvo pristatytos, ji peržiūrėjo savo kameros, esančios prie durų, vaizdo įrašą. Ji pamatė, kad jai prekes pristatė ant kojų netvirtai pastovintis senolis.

Video įrašė matėsi, kaip jis nešdamas sunkias gėrimų dėžes privalėjo atsiremti į namo sieną tam, kad užkopti vos porą laiptelių. Ji pasijuto taip, kaip ir bet kas, pamatęs tokį vaizdą. Ją apėmė ir gėda, ir gailestis dėl to, kad senjorui su akivaizdžiai ne idealia sveikata reikia dirbti tokį darbą.

Ji negalėjo visko pamiršti todėl nusprendė sužinoti to vyro vardą ir jo istoriją. Ji nuliūdo sužinojusi, kad vyras vardu Larry yra pensijinio amžiaus karo veteranas, neseniai patyręs insultą. Dar šių metų liepą jis vėl mokėsi iš naujo vaikščioti.

Jai buvo labai graudu žinoti, kad tokios trapios sveikatos senolis ne ilsisi o dirba sunkų darbą. Pasirodo, Larry įsidarbino tam, kad uždirbtų pinigų savo namo stogui sutaisyti.

Kadangi iš savo pensijos jis ir taip vos išgyvena, jam teko dirbti tam, kad užlopyti kiaurą stogą.

Vyro istorija sujaudino Jennifer, kuri nieko nedelsdama nusprendė suorganizuoti pagalbą senoliui. Ji paskelbė vaizdo įrašą su prašymu padėti savo Facebook paskyroje. Nors Jennifer tikėjosi kitų žmonių pagalbos, ji labai nustebo, kai sulaukė tūkstančių žinučių su pagalbos pasiūlymais.

Tūkstančiai žmonių, peržiūrėjusių video sutiko su jos nuomone, kad tokio amžiaus žmonės neturėtų atsidurti situacijose, kai jiems reikia dirbti tokį darbą. Netrukus buvo suaukota pakankamai lėšų ne tik stogui pataisyti, bet ir daugiau.

Larry buvo labai nustebęs dėl tokios netikėtos pagalbos rankos, tačiau priėmęs pagalbą jis paėmė tik tiek, kiek jam reikėjo stogui. Larry nebereikėjo daugiau dirbti, o likusius pinigus jis ruošiasi paaukoti kitoms labdaros organizacijoms.

Video, kuriame Larry pristato prekes:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *