Kategorijos
naujienos

Moteris sudrausmino viešbutyje triukšmavusius paauglius, kurie neleido jos šeimai miegoti. Tą patį vakarą ji rado raštelį su labai netikėta žinute

Daugumai mūsų gyvenimas viešbutyje iš karto asocijuojasi su atostogomis ir malonumais. Tačiau taip tikrai nesijautė Randi ir jos šeima. Moteris su visa šeima viešbutyje atsidūrė ne savo noru po to, kai jų namus užtvindė sprogęs vandentiekis.

Jų namai buvo visiškai netinkami gyventi, todėl remonto metu šeima glaudėsi vietiniame viešbutyje. Nors pirmas dienas praleisti toliau nuo namų buvo smagu, tačiau praėjus savaitei būti be nuosavų namų šeimai jau buvo sunku. Ką jau sakyti apie nerimą dėl visų remonto ir viešbučio sąskaitų, kurios jų laukė.

Taip pat šeimai ramybės nedavė ir tai, kad jie tikrai negalėjo pasirinkti, kas gyvens šalia jų. Vieną dieną į gretimus kambarius tame pačiame koridoriuje buvo apgyvendinta grupelė paauglių, atvykusių į miestą konferencijai.

Be abejonės, kaip ir priklauso paaugliams, jie džiaugėsi būdami didelėje grupėje ir laisve.

Jie vaikščiojo vieni pas kitus dieną naktį, garsiai klausėsi muzikos, žiūrėjo sporto rungtynes ir šūkavo. Randi kantrybė plyšo tada, kai po visų sunkumų, kuriuos išgyveno jos šeima, jai dar teko išgyventi bemieges naktis dėl savanaudžių paauglių. Ji nusprendė asmeniškai nueiti ir sudrausminti paauglius.

Moteris papasakojo jiems, kad jie šiame viešbutyje yra ne savo noru ir kokioje situacijoje yra jų šeima. Ji paprašė jų dar labiau neapsunkinti jų ir taip sudėtingo laiko ir leisti jos šeimai pailsėti. Jaunuolių grupė kaip mat susigėdo ir atsiprašė. Tačiau uždarius duris jie pajuto kur kas didesnę kaltę, nei pokalbio metu.

Jie nusprendė parašyti šiai šeimai raštelį su nuoširdžiu atsiprašymu. Jie pakišo raštelį su staigmena po Randi kambario durimis. Moteris atidarė vokelį ir dar neperskaičius raštelio ji pamatė pinigus.

“Mes labai labai atsiprašome už pastarąsias porą naktų, kai jums ir jūsų šeimai neleidome ramiai miegoti. Mes tikimės jūsų problemos su namu greitai išsispręs.“

Moteris ne tik lengviau atsiduso, tačiau ir susijaudino dėl tokio jaunuolių gerumo. Nors jie šeimai paaukojo nedaug, apie 40 dolerių, tačiau tai buvo labai gražus poelgis, kuriuo moteris buvo labai sužavėta. Ji panoro pasidalinti savo istorija internete ir visai netikėtai sulaukė labai didelio dėmesio.

Apie juos panoro papasakoti net vietinėse žiniose. Taip yra tikriausiai dėl to, kad šiais laikais jaunimas elgiasi labai įvairiai. Šiai šeimai buvo labai malonu sužinoti, kad šie paaugliai vis dėlto turi užuojautos sunkumus patiriantiems žmonėms. Labai greitai šeima pagaliau grįžo į suremontuotus namus, tačiau jau su supratimu, kad jų apylinkėse auga atsakinga ir rimta naujoji karta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *