Kategorijos
naujienos

Moters gyvybę pasiglemžė vėžys, tačiau po kelių valandų ji šokiravo visus artimuosius, kai pasidalino žinute socialiniame tinkle

2018 m. balandį Gemma Sisson išgirdo siaubingą gydytojų diagnozę – jai buvo nustatytas dubens vėžys.

Po kiek daugiau nei metų vėžys atsitraukė, o moteris buvo be galo laiminga. Tačiau ši laimė buvo labai trumpa…

Atlikti tyrimai parodė, kad Gemmai pasireiškė neišgydomas stuburo vėžys, kuris buvo spėjęs išplisti į kepenis ir skrandį.

Moteris mirė savo mylimo vyro glėbyje, praėjus vos kelioms savaitėms po judviejų vestuvių.

Pora nusprendė sumainyti žiedus, nes žinojo, jog Gemmai liko labai nedaug laiko gyventi…

Gemmos Sisson mirtis sukėlė tikrą didelį artimiesiems, tačiau visus dar labiau pribloškė įrašas Facebook socialiniame tinkle, kurį moteris paskelbė praėjus kelioms valandos po savo mirties.

Prieš mirtį ji nustatė vėlesnį įrašo paskelbimo laiką.

“Jei matai šį įrašą – reiškia aš pagaliau numiriau. Po ilgų savaičių, kurios ir taip truko per ilgai“ – savo įrašą pradėjo Gemma.

Toliau moteris aprašė savo ligą, kuri visiškai netikėtai pasiglemžė jos gyvybę. Gemma pyko, kad Jungtinėje Karalystėje nėra atliekami pakartotiniai tyrimai žmonėms, kurių vėžys atsitraukė.

“Man labai gaila palikti artimus žmones, tačiau tuo pačiu ir džiaugiuosi. Pagaliau galiu išeiti ir palikti šią sumautą ligą, kuri pakeitė mane neatpažįstamai.

Labai tikiuosi, kad mano istorija privers politikus pagalvoti apie būtinus įstatymų pakeitimus. Pakartotiniai vėžio tyrimai turi būti privalomi. Galbūt tai išgelbės bent vieno žmogaus gyvybę.

Jeigu taip nutiks, galėsiu džiaugtis, kad mano mirtis kažką pakeitė“.

Toliau savo žinutėje Gemma dėkojo mylimajam, šeimos nariams ir draugams už palaikymą šiuo sunkiu gyvenimo laikotarpiu. Moteris taip pat padėkojo ir visiškai nepažįstamiems žmonėms, kurie nuolat siuntė palaikančias žinutes.

“Labai tikiuosi, kad visi perskaitę šį tekstą supras, jog gyvenimas yra labai trumpas… Mes niekada nesitikime, kad kažkas panašaus nutiks ir mums… Ir aš taip galvojau. O tai gali nutikti kiekvienam iš mūsų…

Mėgaukitės gyvenimu visu šimtu procentų! Negalvokite, kad gyvenimas yra stabilus ir niekas taip staigiai nepasikeis. Mes niekada negalime žinoti, kas mūsų laukia už kampo…“.

Moters žinutė apskriejo visą pasaulį, o artimieji sakė, kad ji buvo pats nuostabiausias žmogus. Gemmos drąsos galėtų pavydėti kiekvienas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *