Kategorijos
naujienos

Moterų išvaizdos savybės dėl kurių vyrai greičiausiai pameta galvas

Jei paklausite vyro apie pirmąjį dalyką, į kurį jis atkreipia dėmesį vertindamas moters išvaizdą, greičiausiai išgirsite atsakymą: krūtinė, užpakalis ar šypsena.

Tačiau iš tikrųjų yra stereotipas, kad vyrai daugiausia dėmesio skiria moters krūtų dydžiui. Labiausiai vyrų dėmesį patraukia kitos, kartais daug mažiau akivaizdžios kūno dalys. Čia yra 9 iš jų:

1. Ilgi plaukai

1. Ilgi plaukai

Tyrimai rodo, kad vyrai renkasi moteris su ilgais, storais ir žvilgančiais plaukais. Pasąmonėje jie juos laiko geros sveikatos, energijos ir net vaisingumo ženklu. 

2. Savitas kvapas

Daugelis iš mūsų žino, kad egzistuoja feromonai – mūsų kūno skleidžiami „cheminiai signalai“. Tačiau tik nedaugelis žmonių žino, kad mes nesąmoningai juos naudojame norėdami nustatyti geriausią genetiškai suderintą partnerį.

3. Veido simetrija

3. Veido simetrija

Veido simetrija vaidina svarbų vaidmenį nustatant moters patrauklumą. Vyrai į ją atkreipia dėmesį, nes veido simetrija yra gerų genų ženklas. Savo ruožtu asimetrija siejama su prasta sveikata, blogais genais ir net reprodukcinių organų anomalijomis.

4. Dantų spalva

Sveiki, balti dantys taip pat yra svarbus išvaizdos elementas, į kurį atkreipia dėmesį vyrai. Jie liudija apie gerą sveikatą ir gerą išvaizdą. Kalba eina ne apie snieguotą šypseną tiesiai iš Holivudo, o apie paprastą, sveiką šypseną.

5. Ilgos rankos

5. Ilgos rankos

Tai yra viena iš fizinių savybių, kurių mes nekontroliuojame, tačiau faktai yra tokie, kad vyrams ilgos rankos atrodo patrauklesnės nei ilgos kojos. Tai parodė Naujojo Pietų Velso universiteto tyrimas.

6. Aukštas balsas

Dėl aukšto, plono balso vyrų akyse moterys atrodo jaunesnės ir moteriškesnės. Be to, tai taip pat rodo mažesnį kūno dydį, o žemas, storas balsas paprastai siejamas su vyriškumu.

7. Stuburo kreivumas

7. Stuburo kreivumas

Vyrams patinka patrauklios moteriškos formos, tačiau tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Tiesą sakant, svarbiausia yra teisinga stuburo linija, o ne sėdmenų dydis.

8. Raudona spalva

Andrew Elliot ir Daniela Niesta tyrimai parodė, kad kai kurių vyrų reakcija į raudoną turi biologinį pagrindą. Tai atsispindi gyvūnų pasaulyje, kur raudona spalva paprastai simbolizuoja norą poruotis.


9. Formato koeficientas yra 7:10

9. Formato koeficientas yra 7:10

Viena populiariausių išvaizdos ypatybių, į kurią atkreipia dėmesį vyrai, yra platūs klubai. Mokslininkų teigimu, vyrams labiau patinka santykis 7:10, nes jis laikomas idealiu vaikų gimdymui. Jei proporcija yra mažesnė, tai gali reikšti galimas gimdymo problemas, o per didelė dalis padidina vaisingumo problemų, kurias sukelia antsvoris, riziką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *