Kategorijos
naujienos

Neįprasta meilės istorija drebina pasaulį – jam 23, o jai 76. Savo meile jie aktyviai dalijasi internete, keldami daug diskusijų

Mūsų dienomis galime išgirsti pačių įvairiausių meilės istorijų, panašių į kadaise labai populiarių telenovelių scenarijus. Tačiau vis dar nutinka atvejų, kai dviejų žmonių meilė gali kelti ne tik susižavėjimą, bet ir nemažą šoką.

Nors patys Gary ir Almeda apie savo meilę nepasakytų, kad ji neįprasta. Tačiau 53 metų poros amžiaus skirtumas kelia daug klausimų, ar viskas tikra. Bet iš tikrųjų, jų santykiai yra kuo tikriausi ir net sutvirtinti santuokos įžadais.

Almeda sutiko Garry savo sūnaus laidotuvėse. Almedai tuomet buvo 71-eri, o Gerry – 17-iolika. Dar prieš jiems susipažįstant asmeniškai Almeda sako žinojusi, kad Gary yra tas vienintėlis. Gary visada traukė prie vysresnių moterų.

Prieš sutinkant Almeda vaikinas draugavo su 77-erių moterimi, tačiau santykiai nepavyko. Gary, kuris yra jaunesnis nei vyriausias Almedos anūkas, moteriai pasirodė labai subrendęs ir patrauklus. Jų santykiai įsiplieskė taip greitai, kad po dviejų savaičių nuo pirmojo pasimatymo Gary pasipiršo savo mylimajai.

2015-aisiais, kai Gary sukako 18-iolika, jie apsimainė žiedais bei meilės įžadais. Dabar, 23-ejų ir 76-erių įsimylėjeliai sukėlė tikrą audrą pasaulyje, nes vis daugiau ir daugiau žmonių pastebėjo jų netradicinius santykius, kuriuos jie viešina socialiniuose tinkluose.

Pora drąsiai dalinasi kasdieniais romantiškais ir šmaikščiais video tiek TikTok platformoje, tiek savo Instagram paskyroje. Savo meilę išdižiai demonstruojanti pora tikrai spinduliuoja romantiškais ir kartais karštais jausmais.

“Aš buvau ištekėjusi paskutinius 43 gyvenimo metus. Tuose santykiuose nebuvo jokios romantikos, jokių bučinių ar apsikabinimų. Dabartinė mano meilė yra kaip sūkurys” – apie savo romantinį gyvenimą pasakojo moteris.

“Mes pastoviai daliname vienas kitam komplimentus ir bučiuojamės. Mes mėgaujamės mūsų santykiais. Kai sutinki savo idealų partnerį, tu nenori prarasti to jausmo”. Nors kai kuriems internautams viskas atrodo lyg didelė apgaulė, Gary ir Almeda įrodo jiems savo tiesą nuoširdžiais meilės žodžiais vienas kitam.

Jums tikriausiai kyla klausimas, kodėl po 5 metų nuo šios poros santykių pradžios jie staiga patraukė pasaulio dėmesį į save? Neseniai jie pakėlė kartelę savo kuriamam internetiniam turiniui ir pradėjo dalintis pikantiškais vaizdais iš savo gyvenimo, kuriuos gali pamatyti visi norintys, tik už tam tikrą kainą.

Didelio populiarumo sulaukusi platforma Only Fans leidžia bet kam visame pasaulyje pasidalinti N-18 vaizdais. Nors daug žmonių ir susidarė nuomonę, kad Gary ir Almeda santykiai yra tik kažkoks iškrypęs versliukas, tačiau tikrąją tiesą žino tik patys istorijos herojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *