Kategorijos
naujienos

Paauglys eilinį kartą trenkė kambario durimis priešais tėvo veidą. Tačiau šį kartą vyras kaip reikiant pamokė sūnų

Visi tėvai vieningai pritars, kad paauglystė yra pats sunkiausias laikotarpis auginant vaikus. Įprasti auklėjimo metodai nebeveikia, o apie taiką namuose galima tik pasvajoti…

Visi bandymai pasikalbėti su bręstančiu paaugliu dažniausiai baigiasi pykčiais, o ne taip ir retai jaunuoliai savo nepasitenkinimą išreiškia trenkdami kambario durimis.

Būtent taip nutiko ir šio vyro šeimoje. Supykęs paauglys eilinį kartą trenkė kambario duris priešais tėčio nosį, tačiau šį kartą vyro kantrybė išseko.

Jis nusprendė išsitraukti savo įrankių dėžę ir kaip reikiant pamokyti sūnų…

Pažiūrėkite į šią nuotrauką. Ar matote ką nors neįprasto?

Jeigu atidžiai pažvelgsite į detales, pastebėsite, kad durys nebekaba ant viršutinių vyrių. Taip pat paauglio veide galima matyti pyktį ir sąžinės graužatį.

Vyras jau ne vieną kartą buvo įspėjęs sūnų, kad netrenktų kambario durų priešais tėvų veidą.

Tačiau šį kartą tėvas nebuvo linkęs nusileisti užsispyrusiam paaugliui. Jis pasigriebė įrankių dėžę ir šiek tiek pasidarbavo su pjūklu…

Vyras pasakė sūnui, kad dabar nei jam, nei mamai nebegalės trenkti durimis priešais veidą.

Be abejo, paauglys prarado savo privatumą, tačiau tėtis pažadėjo įstatyti naujas duris, kai tik sūnaus elgesys pasidarys pakenčiamas.

Šia nuotrauka Reddit socialiniame tinkle pasidalino paauglio brolis ir pridėjo komentarą: “Kai tavo broliui perpjauna kambario duris per pusę, už tai, kad trenkė jomis tėčiui priešais veidą“.

Kitą kartą paauglys tikrai gerai pagalvos prieš nepagarbiai elgiantis su savo tėvais…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *