Kategorijos
naujienos

Pareigūnas sustabdytame automobilyje rado girtą motiną ir jos apvemtą mažylį. Tačiau to, ką padarė policininkas, niekas nesitikėjo

Policijos pareigūnų darbas yra neįtikėtinai sunkus, tačiau kartais visuomenėje nuvertinamas.

Vienas iš daugybės jų darbų yra įtartinų automobilių tikrinimas. Pareigūnai niekada negali tiksliai žinoti, kas jų lauks priartėjus prie sustabdyto automobilio. O ši istorija tik patvirtina šį faktą…

Asociatyvi nuotrauka

Šios neįtikėtinos istorijos herojus yra pareigūnas Derek Graham, kuris darbuojasi Vakarų Virdžinijoje (JAV). Drauge su kitais kolegomis, vyras važinėjo miesto gatvėmis ir ieškojo neblaivių vairuotojų. Labai greitai jų akį patraukė vienas pavojingai manevruojantis automobilis.

Asociatyvi nuotrauka

Pareigūnai nieko nelaukę sustabdė automobilį, tačiau pamatytas vaizdas tiesiog šokiravo. Automobilį vairavusi moteris buvo tokia girta, kad nesigaudė aplinkoje, o ant galinės sėdynės sėdėjo motinos apvemtas mažylis.

“Ši situacija man neįtikėtinai skaudi, nes ir pats auginu nuostabius vaikus“ – pasakojo Derek Graham.

Pareigūnai dar bandė sužinoti daugiau informacijos iš girtos mamos, tačiau ji nesugebėjo ištarti nė žodžio. Nepavyko sužinoti net berniuko vardo.

Vėliau buvo nustatyta, kad mažylis serga ir jam reikalinga medicininė pagalba.

“Per ilgus darbo metus esu matęs visko, todėl manęs taip paprastai nenustebinsi. Tačiau toks mamos požiūris į vaiką mane šokiravo“ – teigia Derek.

Neblaivi motina buvo sulaikyta, o pareigūnas Graham pasiėmė mažylį rankas ir nusivežė jį į policijos nuovadą. Pareigūnas nuprausė berniuką kriauklėje ir jis atrodė kur kas geriau.

Iš pradžių mažylis ilgai verkė ir labai bijojo. Tačiau po visų vandens procedūrų nusiramino ir netgi išspaudė šypseną. Derek suvyniojo berniuką į rankšluostį ir suteikė jam patogias sąlygas.

Vyras taip pat surado pliušinį žaislą, kad mažylis nesijaustų toks vienišas.

Derek Graham yra tikras herojus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *