Kategorijos
naujienos

Penkiolikmetė mergina netikėtai pastojo ir atidavė ką tik gimusį sūnų įvaikinimui. Po 35 metų ji gavo atviruką, kuris atėmė kalbos dovaną

Stacey Faix buvo vos penkiolika metų, kai ji sužinojo apie savo nėštumą. Jauna mergina nusprendė pagimdyti sūnų, tačiau vėliau jį atidavė įvaikinimui.

Mažylis atsidūrė naujoje šeimoje, o Stacey galvojo, kad daugiau niekada gyvenime nebepamatys savo sūnaus…

Prieš kurį laiką Pensilvanijos valstijoje buvo priimtas įstatymo pakeitimas, kuris leidžia įvaikiams susipažinti savo gimimo liudijimu. Ši naujiena itin pradžiugino Stephen Strawn.

Sužinojęs apie įstatymo pakeitimą, vyras nusprendė labiau pasidomėti savo praeitimi. Po kurio laiko Stephen gavo gimimo liudijimą, kuriame buvo parašyta visa informacija apie biologinę mamą.

“Tą akimirką pajaučiau didelį palengvėjimą. Pagaliau žinojau savo biologinės mamos vardą ir pavardę“ – pasakoja Stephen.

Nieko nelaukęs vyras “Facebook“ socialiniame tinkle pradėjo ieškoti moters, vardu Stacey Faix. Paieškos rezultatai parodė tik vieną moterį, kuri galimai ir buvo jo biologinė mama.

“Neturėjau ko prarasti, todėl nusiunčiau tokią žinutę: “Sveiki, galbūt mano klausimas nuskambės keistai, tačiau ar jūs neatidavėte berniuko įvaikinimui 1982 metais?“.

Ji atsakė teigiamai, o aš parašiau: “Labai didelė tikimybė, kad jūs esate mano biologinė mama“.

Vėliau paaiškėjo, kad Stacey jau ilgą laiką bandė surasti savo sūnų, kurio nematė 35 metus.

Nors Stacey gyvena Ohajo valstijoje, ji nusprendė dalyvauti Pitsburgo maratone atstovaujant “RWB“ komandą. Tai organizacija, kuriai priklauso ir Stephen. Negana to, vyras ketino dalyvauti tose pačiose bėgimo varžybose.

Maratono dieną Stephen paruošė milžinišką staigmeną, kurios Stacey laukė visą savo gyvenimą.

“RWB“ komandos nariai buvo susirinkę prie starto linijos, kai vienas dalyvis perdavė atviruką Stacey. Jame buvo rašoma: “Praėjo 13 075 dienos, kai mane matei paskutinį kartą. Nenoriu, kad tu lauktum dar vieną papildomą dieną.

Stacey liko be žado…

“Apsikabinome kokius dešimt kartų. Pažvelgiame vienas kitam į akis ir apsikabiname dar kartą. Negalėjau patikėti, kad ši akimirka atėjo…“.

Mama ir sūnus kartu įveikė maratoną ir greičiausiai pavijo visą laiką, kurį prarado nebūdami kartu…

Jautrios akimirkos vaizdo įrašas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *