Kategorijos
naujienos

Penkiolikmetė mergina nusipirko šortukus, kurie vos dengė jos sėdmenis. Tėčiui tai nepatiko ir jis išradingai pamokė dukrą

Konfliktai tarp tėvų ir vaikų yra neatsiejama gyvenimo dalis. Vaikai, o ypač paaugliai, dažnai jaučiasi visiškai suaugę ir nori parodyti savo nepriklausomybę. Būtent todėl tėvams neretai tenka sukritikuoti savo vaikų sprendimus.

Maždaug nuo trylikos metų paauglės nori rengtis pakankamai iššaukiančiai, tačiau tai tikrai nepatinka jų tėčiams…

Daugeliui tėčių sunku žiūrėti, kaip jų mylimos dukrelės apnuogina savo kojas ar pečius. O ką jau kalbėti apie trumpus šortukus, kurie visiškai nieko nedengia…

Amerikietis Jason Hilley augina penkiolikmetę dukrą Kendall. Kartą paauglė paprašė tėčio pinigų, kad galėtų nusipirkti naujų drabužių. Mylintis tėtis patenkino šį dukros prašymą, tačiau viskas baigėsi labai netikėtai…

Sugrįžusi iš prekybos centro dukra parodė savo naujus drabužius tėčiui, tačiau jam tiesiog atvėpo žandikaulis. Naujieji šortukai vos dengė jaunos merginos sėdmenis. Jason iš karto perspėjo dukrą, kad su jais gali vaikščioti tik po namus.

Kendall dar bandė paprieštarauti tėvui, tačiau kaip ir įprasta tokiais atvejais, viskas baigėsi dideliu konfliktu. Galiausiai dukra apsiverkė ir nubėgo į savo kambarį.

Jason nuliūdino barnis su su mylima dukra, tačiau jis neketino taip lengvai nusileisti. Būtent tada genialus tėtis suprato, kad reikia savo mergaitei parodyti, jog tokie trumpi šortukai atrodo labai vulgariai.

Vyras pasiėmė savo senus džinsus ir pavertė juos itin trumpais šortukais. Taip apsirengęs tėtis įžengė į dukros kambarį ir pradėjo vaikščioti, kaip garsiausias modelis ant podiumo.

Kendall tiesiog negalėjo nustoti juoktis, kai pamatė tėtį su tokia įspūdinga apranga. Galiausiai Jasonui pavyko įrodyti savo tiesą ir paauglė viską suprato.

Vėliau vyras pasidalino linksmu įrašu Facebook socialiniame tinkle ir sulaukė milijonų tėvų palaikymo iš viso pasaulio!

Linksmasis vaizdo įrašas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *