Kategorijos
naujienos

Po gimdymo ji išgelbėjo 50 žmonių, tapusi jų donore

Prieš kelis metus mergina, vardu Megan, patyrė sudėtingą širdies persodinimo operaciją. Jai dar nuo vaikystės buvo širdies liga, kuri jai atsirado dėl infekcijos, o po keleto metų kilo persodinimo būtinybė.

Ji galiausiai gavo savo naują širdį. Socialiniuose tinkluose ji dalijosi šia naujiena su visais ir gavo daug sveikinimų ir sveikatos bei ilgų gyvenimo metų palinkėjimų.

Megan pareiškė nuoširdų dėkingumą tam žmogui, kuris išgelbėjo jai gyvybę. Tai smarkiai ją sujaudino ir ji nusprendė paaukoti visus savo organus tiems, kam jų reikės po savo mirties. Tam ji pasirašė visus būtinus dokumentus.

Po kelių metų ji susipažino su puikiu vyriškiu, vardu Natanas. Jie pamilo vienas kitą ir labai greitai susituokė. Pora jau galvojo apie vaiką. Pasikonsultavę su gydytojais, Megan ir Natanas visgi nusprendė rizikuoti ir pagimdyti vaiką.

Moters nėštumas ėjo gerai. Moteris buvo perspėta apie galimą riziką dėl donoro širdies. Bet ji pasirodė labai narsi ir ryžtinga.

Greitai į pasaulį atėjo maža mergaitė. Tėtis iškart įamžino šį momentą ir pasidalijo su visais socialiniuose tinkluose. Nespėjus atsakyti į draugų sveikinimus, Megan būklė staiga pablogėjo.

Gydytojai atliko tyrimus ir pradėjo kovą dėl jaunos naujai iškeptos mamos gyvybės, tačiau viskas nedavė rezultatų: praėjus kelioms valandoms po gimdymo ji mirė.

Natanas liko vienas su savo dukrele.

Draugai, sužinoję apie tragediją, suskubo į pagalbą. Jie palaikė jį visais būdais ir prižiūrėjo dukrelę, kol Natanas atsigavo po tokios netekties.

Po Megan mirties įsigaliojo dokumentas, kurį ji pasirašė seniau. Kaip ji to ir norėjo, jos organai buvo paaukoti kitiems žmonėms, kuriems jų labai reikėjo.

Po to tapo žinoma, kad ji išgelbėjo 50 gyvybių, tapusi jų donore.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *