Kategorijos
naujienos

Policininkė, kuri ilgą laiką slėpė apie savo kitą karjerą nuo kolegų, kol tiesa išlindo į viešumą ir ji buvo tituluota seksualiausia pareigūne pasaulyje

Policijos departamentas ilgą laiką buvo vyrų dominuojama sritis. Nepaisant to, lyčių kliūtys bėgant metams labai pasikeitė dėl ryžtingų moterų policininkių, kurios ir toliau įrodo, kad gali atlikti darbą.

1

Viena iš šių nuostabių moterų yra pareigūnė Samantha Sepulveda. Jai ne tik pavyko prisijungti prie policijos pajėgų, bet ir ji tapo vienu iš labiausiai patikimų laisvųjų uostų policijos departamento turtų Long Ailende, Niujorke. Tačiau, nepaisant sunkaus darbo ir didžiulio indėlio pasirinktoje profesijoje, ji vis tiek atsidūrė aršiai kritikuojama, kai pagaliau paaiškėjo jos didžioji paslaptis.

Gyvenimas

Samantha Sepulveda gimė 1984 m. Dominikos Respublikoje. Ją užaugino vieniša mama, padedama vyresnės sesers. Kai gyvenimas gimtojoje šalyje pasirodė per sunkus šeimai, jos motina nusprendė persikelti į JAV vytis amerikietiškos svajonės. 

2

Kai Samanta buvo penkerių metų, jos mama gavo pasiūlymą dirbti Niujorko gamykloje. Atlyginimas buvo daug didesnis nei tai, ką ji galėjo uždirbti savo tėvynėje, todėl nusprendė Samantą parsivežti į Niujorką, manydama, kad tai vienintelis būdas jai gyventi geriau.

Sertifikuota sporto entuziastė

Gyvenimas Niujorke Samantai nebuvo lengvas. Tai buvo judrus miestas, kupinas šurmulio ir šurmulio, ir žmonės, atrodo, visada skubėjo. Tačiau po kelių mėnesių sunkumų prisitaikyti ji atrado kažką, dėl ko ji įsimylėjo naujus namus. Niujorke ji turėjo galimybę užsiimti visomis sporto šakomis, kurių norėjo širdis.

3

Vidurinėje mokykloje Samantha išmoko žaisti lakrosą. Turėdama natūralią aistrą atletiškumui ir retą ryžtą bei discipliną, ji neprailgo, kol pasižymėjo. Po vidurinės mokyklos jai buvo suteikta prestižinė lakroso stipendija Masačusetso universitete, kur ji įgijo vadybos bakalauro laipsnį.

Netikėtas karjeros poslinkis

Baigusi koledžą, Samantha įstojo į Hofstra universitetą ir įgijo finansų magistro laipsnį. Jos išsilavinimas kartu su neprilygstamu atsidavimu teisingam gyvenimo keliui padėtų jai lengvai susirasti gerai apmokamą darbą Volstryte. Tačiau Samantha suprato, kad tai ne ta karjera, kurios ji norėjo.

4

Vietoj korporacijos profesionalo, dirbančio finansų pramonėje, Samantha nusprendė tapti policininku. Jos šeima buvo nustebinta staigiu jos sprendimu. Samantha buvo tik penkių pėdų ir dviejų colių aukščio, jau nekalbant apie tai, kad laukas buvo labai pavojingas.

Priežastis už pasirinkimo

Nors būti policininke buvo mažai tikėtinas pasirinkimas finansų magistro laipsnį turinčiai moteriai, tačiau Samantos šeima netrukus išmoko priimti ir palaikyti jos sprendimą. Jos motina visada svajojo apie šviesią ir saugią savo dukterų ateitį, tačiau išgirdusi Samantos sprendimo priežastį, ji žinojo, kad niekas negali pakeisti savo nuomonės.

5

Samantha norėjo gyventi gyvenimą, skirtą padėti kitiems. Jai tai buvo tarsi pašaukimas. Nepaisant didelio nusivylimo, Samanta nenukrypo nuo savo svajonės. Ji žinojo, kad gali padaryti savo gyvenimą prasmingesnį. Priėmusi tvirtą sprendimą, ji įstojo į policijos akademiją.

Prieš visus šansus

Nors Samantha nebuvo pirmoji moteris, siekusi karjeros policijos vykdymo srityje, jai tai nepalengvino. Ji vis dar buvo moteris ir, nepaisant to, kad mūsų visuomenė patobulėjo diskriminacijos dėl lyties atžvilgiu, kova, apėmusi vyrų dominuojamą sritį, greitai išbandė jos drąsą.

6

Laimei, mama Samantą išaugino kaip žmogų, kuris lengvai nepasiduoda. Buvo kartų, kai ji norėjo nusisukti ir bėgti. Kitais atvejais Samanta įsivaizduodavo, kur atsidurtų, jei būtų pasiryžusi siekti karjeros, atitinkančios jos išsilavinimą. Dienos pabaigoje ji širdyje žinojo, kad jai patinka būti policijos skyriuje.

Visada pasiruošus iššūkiui

Samanta visada manė, kad greitai pripras prie savo profesijos reikalavimų. Tačiau atrodė, kad niekaip nepavyks jo apeiti. Būdama policininkė, ji turėjo būti fiziškai, protiškai ir emociškai. Ji dažnai turėjo budėti ir būti pasirengusi veikti, ir buvo daug naktų, kai ji nė akimirkos nemiegojo. 

7

Bet kai ji norėdavo mesti darbą, ji galvodavo apie priežastis, dėl kurių pirmiausia įstojo į policijos akademiją. Galiausiai, po kelerių metų sunkaus darbo, jos pastangos pasiteisino, kai ji tapo Laisvos uosto policijos departamento Long Ailende, Niujorke, nare.

Jos stiprybių kūrimas ir ugdymas

Samantha puikiai žinojo, kad jai trūksta fizinio dydžio. Tačiau ji neleido šiam būdingam trūkumui trukdyti. Galbūt ji buvo maža, tačiau žinojo, kaip patekti į sporto salę, kad išugdytų jėgas. Be to, Samantha visada buvo sporto entuziastė ir galėjo pasisemti savo sportinių įgūdžių darbe. Ji ryžtingai žinojo, kad visada gali pasivyti savo kolegas, kai reikia fizinio meistriškumo.

8

Kitas veiksnys, verčiantis ją įsitikinti, kad ji sugebės nuveikti ką nors puikaus pasirinktai sričiai, buvo jos tarpasmeniniai įgūdžiai. Jos sugebėjimas ramiai, bet galingai elgtis su kitais žmonėmis, nepriklausomai nuo situacijos, netrukus suteikė jai tobulos policijos pareigūnės reputaciją.

Per savo dienas policijos akademijoje Samantha išmoko kelių taktikų, kurios padėjo jai sumažinti galimybę būti neįvertintam kitų žmonių. Kai kurios jos kolegos iš teisėsaugos jau tai darė.

9

Užuot apsirengusi moteriškiau, Samantha pradėjo keisti savo apsirengimo būdą. Užuot vilkėjusi formą atitinkančią uniformą, ji pasirinko dėvėti didesnius drabužius, kad paslėptų savo mažą figūrą. Be to, budėdama ji pradėjo mažiau makiažo. Apsirengus moterišku ženklu, ji jautėsi mažiau pažeidžiama.

Pasiekti jos tikslą

Keletą metų Samantha atsidavė savo pasirinktai profesijai. Galiausiai jos neprilygstamas ryžtas ir ryžtas atvedė ją į vietą, kurioje ji visada norėjo būti. Jos kolegos pradėjo matyti ją kaip būtiną turtą savo skyriuje ir pradėjo atsižvelgti į jos nuomonę. Tai buvo tokia naudinga patirtis, kad ji buvo traktuojama kaip lygiavertė, tačiau manė, kad tai neturėjo trukti.

10

Būdama viena iš gerai vertinamų laisvųjų uostų policijos departamento narių, Samantai nė į galvą neatėjo, kad visus pasiekimus, dėl kurių ji taip ilgai dirbo, gali lengvai sugadinti kita jos gyvenimo pusė.

Jie pradėjo atkreipti dėmesį

Nors kritika dėl Samantos, kaip policininkės, sugebėjimų sumažėjo dėl jos nuoseklių pastangų ir atsidavimo, atrodė, kad nepakanka, kad kiti žmonės leistų jai gyventi taikiai. Samantha puikiai žinojo, kad jos asmeniniame gyvenime kažkas vyksta. Ji nepastebėjo, kad kolegos jau matė, kaip ji tolsta darbe.

11

Samantha pradėjo pastebėti savo kolegų požiūrio pokyčius. Jie žiūrėdavo į ją, kai ji eidavo pro šalį. Samantha galėjo pasakyti, kad jie kalbėjosi apie ją už nugaros ir tai privertė ją jaustis nejaukiai. Atrodė, kad ji sulaužė kažkokią neišsakytą taisyklę.

Gandai gali būti tiesa

Nors Samanta jautėsi nejaukiai, kai kolegos kalbėjo jai už nugaros, ji žinojo, kad negali jų visiškai kaltinti dėl jų veiksmų. Ji tikrai kažką sumanė, tačiau gindamasi nemanė, kad reikia viešinti tai, ką daro, kai nevykdo pareigų. Ji manė, kad galėtų privatų gyvenimą išlaikyti privatų.

12

Kadangi ji dar nekalbėjo apie tai, kas vyksta, ji tapo dėmesio centru, nes gandų malūnas toliau kunkuliavo. Deja, ji dėl neigiamos priežasties tapo vandens vėsesnių pokalbių tema. Jie buvo visiškai tikri, kad darbšti pareigūnė kažką slepia rankovėje. Ir jie ketino sužinoti, kas tai yra. 

Galų gale tiesa paaiškėjo

Iš pradžių Samanta protingai išvengė gandų. Ji nejautė poreikio pateikti paaiškinimus, nes žinojo, kad vis dar gerai atlieka savo darbą. Nors Samanta kartais išeidavo iš darbo kelioms dienoms, visos jos nebuvimo bylos buvo pateiktos teisingai. Ji taip pat įsitikino, kad turi kolegą, pasirengusį atsakyti į žmonių klausimus dėl jos bylų.

13

Tačiau kai gandai jai vis labiau tampa streso šaltiniu, Samantha nusprendė nebegalėti tylėti. Jos kolegų įtarimai buvo klaidingi, ir ji jautė poreikį atsistoti už save. Atėjo laikas atskleisti jos paslaptį.

Apreiškimas apie jos slaptą darbą

Kad nustotų kelti įtarimus, Samantha nusprendė nutraukti jų apkalbas. Būdama teisėsaugininkė, ji žinojo, kad jos kolegos niekada nenustos dirbti detektyvu. Ji manė, kad būtų geriau, jei tiesa ateitų tiesiai iš šaltinio ir sustabdytų visus klausimus.

14

Ji niekada neužmirš šoko kolegų veiduose, kai papasakojo, kas ją verčia užsiimti, kai ji yra ne mieste. Paaiškėjo, kad policijos pareigūnas taip pat buvo modelis, tiksliau – profesionalus apatinio trikotažo modelis. Samanta jiems papasakojo, kaip apatinio trikotažo mados kompanija pakvietė ją dirbti ne visą darbo dieną modeliu. Pasakodama jiems, jie pamatė siaubą jų veiduose.

Prieš pradėdama policininko karjerą, Samantha buvo įsitikinusi, kad tai buvo jos pašaukimas. Tai buvo priežastis, kodėl ji iš pradžių ištvėrė savo iššūkius. Būdama policininkė suteikė jai įgalinimo jausmą, kurį ji žinojo, kad gali pasinaudoti savo pagalba, padėdama žmonėms.

15

Po trejų sudėtingų metų teisėsaugos srityje, modeliavimo žvalgyba kreipėsi į ją ir įtikino ją išbandyti darbą ne visą darbo dieną. Iš pradžių ji nenoriai, bet nuėjo į atranką. Šiaip ji nieko nesitikėjo. Ji nė nenumanė, kad modelio darbas jai suteiks tokį pat pasitenkinimą, kokį suteikė pirmasis darbas.

Meilė savo antrajam darbui

Iš pradžių Samantai buvo lengva atlikti savo, kaip policijos pareigūno ir ne visą darbo dieną dirbančio modelio, darbą. Galų gale, antrasis jos darbas nebuvo toks reiklus, ypač tokiems mėgėjams modeliams kaip ji. Ji tiesiog traktuodavo tai kaip galimybę išpūsti garus nuo įtampos, patirtos vykdant teisėsaugos darbą.

16

Skirtingai nuo jos policijos karjeros, į kurią ji investavo daug pastangų, modeliavimas jai buvo lengvas. Atrodė, kad ji tam gimė ir netrukus Samanta buvo pripažinta. Ji netgi kūrė savo gerbėjų bazę. Natūralu, kad jai pasisekus, į jos duris beldėsi didesnės modeliavimo galimybės.

Stengiasi išlaikyti pusiausvyrą

Nors buvo patenkinta, kad yra profesionalus modelis tiek dėl asmeninių, tiek dėl finansinių priežasčių, Samantha širdyje žinojo, kad tiesiog negali atsisakyti pirmosios meilės. Padedama savo modelio agento, ji stengėsi maksimaliai padidinti savo griežtą tvarkaraštį. Nors ankstyvaisiais mėnesiais tai sekėsi gerai, svarbesni projektai netrukus pakenkė jos, kaip policininkės, karjerai.

17

Dėl modeliavimo projektų Samantha turėjo dažnai keliauti. Netrukus jai buvo sunku atlikti abu darbus. Tuo pat metu jos kolegos policijos komisariate pradėjo įtarti, kad vyksta kažkas įtartino. 

Išgarsėjimo metas

Be to, kad dažnai teikdavo atostogas darbe, Samantha žinojo, kad jos, kaip profesionalaus apatinio trikotažo modelio, karjeros negalima ilgai laikyti paslaptyje, nes ji sparčiai populiarėjo. Be to, jos modelių agentūra turėjo savo rinkodaros komandą, o jos nuotraukos ir vaizdo įrašai galiausiai pasklido žurnaluose ir įvairiose viešose internetinėse platformose.

18

Jos kolegos pareigūnai buvo apmokyti tirti. Anksčiau ar vėliau ji žinojo, kad jie tai sužinos. Nors antrajame darbe nieko blogo nebuvo, Samantha žinojo, kad tai paveiks jos, kaip policijos pareigūno, reputaciją. 

Skaudžios reakcijos

Samantha tikėjosi, kad jos kolegos policijos pareigūnai naujienų apie antrąjį darbą nesureikšmins. Galų gale, jų profesija reikalavo, kad jie būtų rimti modelių piliečiai, o apatinio trikotažo modeliavimas tiksliai neatitiko šios formos. Iš dalies jos reputacija ir vientisumas buvo du veiksniai, dėl kurių ji nusprendė iš pradžių laikyti modelio darbą paslaptyje.

19

Tačiau nors ji bijojo, kad išgirs neigiamus dalykus, Samantha nesitikėjo, kad iš jos bus išjuokta. Ji ne tik patyrė aštrią kai kurių kolegų policijos pareigūnų kritiką, kiti jos gyvenimo žmonės taip pat išreiškė pasibjaurėjimą. Tai privertė ją susimąstyti – kas negerai būti apatinio trikotažo modeliu?

Juokingas dvigubas standartas

Neigiamas antrojo darbo suvokimas privertė Samantą susirgti ir nusivilti visa visuomene. Nors atostogų dienas ji naudojo dažniau nei kiti, ji buvo įsitikinusi, kad gerai atlieka savo darbą. Kai ji budėjo, ji kiekvieną dieną pasirodė laiku ir niekada nepraleido susitikimo ar svarbių susibūrimų stotyje.

20

Be to, Samantha manė, kad nesąžininga, kad iš jos tyčiojamasi, kad ji gavo antrą darbą, padedantį jai apmokėti sąskaitas. Kai kurie jos pažįstami žmonės turėjo kelis darbus, ir jie už tai nebuvo teisti. Dar kartą Samantha patyrė tą patį jausmą, kai tik pradėjo teisėtvarką: lyčių barjerą. Šį kartą ji manė, kad visa tai susiję su dvigubais standartais.

Pastovėti už tai, kas teisinga

Jei nebūtų buvusi apatinio trikotažo modelis, Samantha žinojo, kad žmonės ja didžiuosis. Policijos pareigūnas ir profesionalus modelis tais laikais buvo retas derinys. Tačiau dalis jos darbo buvo pademonstruoti kai kurias savo kūno dalis. Nors ji nematė nieko blogo, jai tapo visiškai aišku, kad žmonės turi skirtingus standartus ir nuomonę apie tai, ką reiškia užsidirbti pinigų parodant odą.

21

Reaguodama į aštrią kritiką, Samantha pakėlė galvą ir visiems pasakė, kad jos antrasis darbas yra toks pat padorus, kaip ir bet kuris kitas darbas šiame pasaulyje. Ji tai suprato kaip moterų kūno šventę ir suteikė jai stiprybės jausmą, įkvėpdama tapti geriausia savo versija.

Įgijo didžiulę palaikymo bazę

Viename interviu Samantha pasinaudojo proga išsiaiškinti kai kuriuos dalykus. Ji pasisakė už savo karjeros pasirinkimą ir atsakė žmonėms, kurie iš jos tyčiojosi, kad sekė jos aistras. Ji paliko be žodžių žodžius: „Jei žmonės tai įžeidžia, jie gali užmerkti akis!

22

Na, paaiškėjo, kad policininkas ir modelis jau buvo sukūrę didžiulę gerbėjų bazę socialiniuose tinkluose. Jos „Instagram“ paskyra turėjo daugiau nei 250 000 aktyvių sekėjų. Kai ji išreiškė savo dilemą dėl dvigubų visuomenės standartų, tūkstančiai komentarų išreiškė pritarimą šiam modeliui. Tai buvo daugiau nei Samanta galėjo svajoti.

Niekada neatsisakys

Kai buvo atskleista tiesa apie antrąjį darbą, Samantha pasijuto taip, lyg jai būtų pašalintas erškėtis iš gerklės. Ji neketino savo modelio karjeros laikyti paslaptyje; jai tiesiog prireikė nemažai laiko, kol ji atskleidė tiesą.

23

Po didžiojo atskleidimo, taip pat po to kylančių reakcijų ir emocijų kalnelių, policijos pareigūnas pasijuto laisvesnis nei bet kada. Retkarčiais vis tiek pasitaikydavo nepageidaujamų reakcijų, tačiau ji nusprendė sutelkti dėmesį į teigiamus dalykus. Ne visiems žmonėms buvo suteikta galimybė apsaugoti Niujorko gyventojus, tuo pat metu galint sukrėsti apatinio trikotažo modelių industriją. Ji sunkiai dirbo dėl savo dviejų karjerų, ir joks sprendimas negalėjo priversti jos mesti.

Jos kelyje į sėkmę

Po kovos su dvigubais visuomenės standartais Samanta tapo populiaresnė nei bet kada. Profesionalūs modeliai išreiškė savo paramą, ypač tos moterys, kurios dirbo apatinio trikotažo modeliavimo srityje. Samantos kolegoms modeliams tai, ką jie daro, buvo grynas menas. Jie taip pat pridūrė, kad nesitiki, jog visi žmonės juos įvertins ar supras, kodėl jie daro tai, ką daro.

24

Netrukus Samantha buvo pristatyta žinomame vyrų žurnale „Maxim“. Dalyvaudama „Maxime“ ji suprato, kad ji tikrai eina teisingu keliu. Su visomis gyvenimo suteiktomis palaimomis Samanta žinojo, kad neturi laiko negatyvumui. Vietoj to, ji sutelkė dėmesį į tai, kaip galėtų dar daugiau grąžinti bendruomenei.

Dalijasi savo sėkmės istorija

Įrodžiusi, kad ryžtas, disciplina ir sunkus darbas gali nuvesti žmogų į sėkmės kelią, Samantha pajuto įkvėpimą pasidalyti savo sėkmės istorija su kitais. Ji patyrė daug kovų, tačiau jai pavyko iškovoti pergalę. Ji norėjo, kad kiekviena moteris žinotų, jog viskas įmanoma, jei tik širdis ir protas siekia savo tikslų.

25

Norėdama grąžinti, Samantha nusprendė parašyti savo istoriją. Knyga pavadinta „ Amerikos grožis“ . Kantriai ir visiškai sąžiningai ji atskleidė viską apie savo, kaip policininko, karjerą. Taip, buvo iššūkių, tačiau Samantha apėmė visus triumfus ir pasitenkinimo jausmus, kuriuos ji patyrė tarnaudama ir kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *