Kategorijos
naujienos

Rusė ištekėjo už Afrikos princo to nežinodama, o jų vaikų grožiu niekas negalėjo atsistebėti

Natalija Yisa yra laiminga žmona, mama ir sėkminga tinklaraštininkė. Šios paprastos rusų merginos likimas jus tikrai nustebins.

Dar būdama studentė ji sutiko vaikiną iš Nigerijos, su kuriuo jie mokėsi tame pačiame universitete. Tada susitikę jie tiesiog pasisveikindavo ir beveik nebendraudavo. Tačiau po 4 metų likimas nusprendė juos sujungti.

Santūrus ir gero būdo vaikinas laimėjo merginos širdį ir laikui bėgant jų jausmai toli gražu nebuvo draugiški. Po savaitės Jokūbas pasiūlė Natalijai draugauti.

Kai mergina nusprendė supažindinti Jokūbą su savo tėvais, jie į jį nereagavo labai teigiamai, jie vis dar tikėjosi, kad pora išsiskirs.

Kai Jokūbas papasakojo savo motinai apie savo mylimąją, jie labai greitai rado bendrą kalbą su Natalija ir moteris suprato, kad tarp jaunų žmonių tikrai yra meilė. Ji palaimino porą.

Vėliau Natalijos tėvai taip pat suprato, kad jos dukrą ir šį vaikiną sieja tikra meilė, jie taip pat atidžiai pažvelgė į Jokūbą ir įvertino jo išsiauklėjimą, galantiškumą, erudiciją ir intelektą.

Liko tik supažindinti senelį ir močiutę su dukters išrinktuoju.

Tačiau visų nuostabai, vyresnioji karta labai gerai reagavo į tokį žentą. Jie labai greitai su juo rado bendrą kalbą. Močiutė buvo sužavėta jo išsiauklėjimu, intelektu ir pagarbiu požiūriu, o senelis įvertino, kad rado pašnekovą bet kokia tema.

Tada buvo vestuvės. Pirma, jos vyko Rusijoje, laikantis visų taisyklių ir tradicijų, todėl Natalijos tėvai į dukterį žiūrėjo kaip į nuotaką.

Jaunimas į šventę žvelgė atsakingai. Jie pasirinko neįprastus žiedus: Natalija turi Afrikos formos žiedą, Jokūbas – Rusijos formos žiedą. Žiedai tradiciškai dėvimi vienas kito dešinėje rankoje.

Po poros mėnesių vestuvės įvyko Nigerijoje, kur buvo laikomasi visų Europos tradicijų. Buvo keletas pamergių ir keletas jaunikio draugų. Šventė buvo labai stilinga ir šviesi.

Pora uždėjo žiedus ant kairės rankos. Dabar jie nešioja tokius žiedus: Nataša, pagal mūsų tradiciją, dešinėje rankoje, jos vyras, pagal savo šalies tradiciją, kairėje. Štai kompromisas.

Taip atsitiko, kad Rusijoje Jokūbas nebūtų sukūręs sėkmingos karjeros sau, o tėvynėje jis buvo sosto įpėdinis, jo šeimoje yra labai gerbiami žmonės už savo šalį. Tikras princas.

Natalija nusprendė vykti su vyru ir paliko tėvynę. Jokūbo šeima priėmė mergaitę ir bandė padėti jai priprasti prie naujos šalies ir tradicijų.

Netrukus šeimoje įvyko papildymas – gimė Jago -Maxo sūnus. Pagal Nigerijos įstatymus jos piliečiai neturi antro vardo, tik dvigubą.

Nigerijos vaikai lanko darželį būdami 2 metų, mokosi skaityti ir padeda namuose. Ir tėvai padeda savo vaikams tapti savarankiškesniems.

Tai, kad jos išrinktasis yra visos dinastijos įpėdinis, Nataša sužinojo tik po vestuvių. Buvo svarbu, kad vaikinas būtų mylimas dėl savo savybių. Paaiškėjo, kad tėvo pusėje jo šeimoje visi vyrai buvo giminės vyresnieji, o iš motinos – tikri karaliai.

Po kurio laiko Jago -Maxas turėjo seserį – Zarą.

Šiuo metu Natalija „Instagram“ tvarko asmeninį tinklaraštį. Ji dalijasi savo gyvenimu su prenumeratoriais, taip pat pasakoja apie tai, kaip nusprendė persikelti, kaip priėmė egzotiškos šalies tradicijas, gyvenimo Nigerijoje ypatumus, taip pat apie savo problemas ir nuotykius.

Šią gyvybingą porą stebi daugybė žmonių. Graži ir harmoninga šeima džiugina savo teigiamumu. Vaikai yra tik stebuklas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *