Kategorijos
naujienos

Ryte tėvas įėjo į dukters kambarį ir pamatė, kad šalia jos kažkas guli. Tai, ką jis padarė, šokiravo visą šeimą

Kiekvienam tėčiui tai būtų bene labiausiai traumuojantis momentas jo gyvenime: jei jis jauną dukrą rastų lovoje su vyru. Tokiose situacijose geriausia išlikti šaltakraujišku ir išlaikyti ramius nervus. Būtent tai išgyveno mano tėvas, kai nusprendė pasidalinti savo istorija. Jo žodžiai buvo neįtikėtinai taiklūs, jis negalėjo to išdėstyti geresniu būdu.

“O kaip reaguotumėte jus, jei dviprasmiškoje situacijoje pamatytumėte savo mylimą dukrą? Ryte nusileidau žemyn ir pamačiau savo 17-metę dukrą kažkokio vaikino glėbyje. Maniau, kad tai turėjo būti labai sunki naktis, atsižvelgiant į lovos būklę ir jos šukuoseną. Nuėjau į virtuvę, paruošiau pusryčius ir išdėliojau lėkštes. Grįžau į viršų į miegamąjį. Pažadinau žmoną ir du vaikus. Paprašiau jų tyliai nusileisti. Mūsų valgomasis yra už kelių žingsnių nuo sofos ant kurios palaimingai miegojo minėta porelė. Atsisėdome, aš giliai įkvėpiau ir sušukau: „Jaunime!“.

Niekada gyvenime nemačiau, kad kas nors taip greitai judėtų iš horizontalios į vertikalią padėtį. Jo didžiulės akys pažvelgė į mane visiškai nustebusios. Garsiai jam pasakiau: „Pusryčiai yra paruošti. Sėsk.” Ištraukiau kėdę šalia savęs ir parodžiau į ją. Likusi šeima tuščiai žiūrėjo į savo lėkštes. Niekas nepratarė nė žodžio.

Jaunuolis atsistojo (žinoma, buvo pusnuogis) ir turėjo įveikti 7 baisiausius savo gyvenimo metrus. Jo drabužiai buvo šiek tiek toliau nuo sofos, todėl keletą minučių buvome paveikti tikrosios jo prigimties. Galiausiai mano auka surinko visus drabužius ir atsisėdo šalia manęs. Mano beveik dviejų metrų ūgio sūnus supratingai paglostė jam petį.

Ryškiausiu balsu (vartodamas rusišką akcentą) paklausiau: „Jaunuoli, dabar aš tau užduosiu klausimą. Gerai pagalvok apie atsakymą, nes jis yra labai svarbus. TIKRAI SVARBUS. Ypač tau svarbus“. Ant jo kaktos pastebėjau prakaito lašelius.

„Ar tau patinka katės?“- Aš paklausiau. Berniukas pažvelgė į mane kaip į aštuntąjį pasaulio stebuklą.

Jis buvo tikrai malonus vaikinas. Na, jis atrodė šiurkščiai ir gremėzdiškai, bet iš tikrųjų turėjo kažką, kas jį padarė simpatišką. Nepaisant to, pačioje pradžioje man buvo sunku jį suprasti. Galiausiai mano dukra man pasakė, kad jau kurį laiką susitikinėja su vaikinu, kurį ji tikrai myli. Jie kartu jau aštuonis mėnesius- jų žargonu jie draugauja vienas su kitu. Kiekvieną dieną prieš mokyklą jis ateidavo pas mus į namus. Vakarais mačiau, kad dukra grįžta ne viena.

Jo dviratis dažnai atsiremdavo į mūsų tvorą. Berniukas ją lankė, kai ji sirgo. Jis atvykdavo, kad ir koks oras buvo už lango. Jis net ištvėrė jos kaprizus. Apie jį žinojau tik tiek, kad jis neturėjo savo šeimos ir nedirbo. Taip pat žinojau, kad jis labai myli mano dukrą ir ji myli jį. Taigi kas aš esu, kad jiems priekaištaučiau ir peikčiau? Juk kiekvienas iš mūsų turime pasimokyti iš savo klaidų ir patirties.

Likus kelioms dienoms iki situacijos ant sofos, sūnus atėjo pas mane, kad su manimi kai kuo pasidalintų. Jis sužinojo keletą dalykų apie mano dukters vaikiną. Jis buvo benamis. Jo tėvas yra kalėjime, nes jis skriaudė savo šeimą, o nuo narkotikų priklausoma motina mirė nuo perdozavimo. Berniukas gyveno vienas namelyje ant ratų. Tačiau tam tikru momentu jis turėjo jį parduoti. Tuo metu jam buvo 15 metų ir beveik 3 metus jis gyveno gatvėje. Jis miegojo ant parko suoliukų, autobusų stotelėse ar draugų namuose. Jis neturėjo vietos pasaulyje.

Ir dabar aš sėdėjau šalia šio 18-mečio, kuris buvo tikrai mandagus. Jis buvo jai geras ir mylintis mano dukrą. Ir vis dėlto jis galėjo būti panašus į savo tėvus. Jis pasirinko kitą kelią, kuris jam nebuvo lengvas. Jis daug kartų liko alkanas, nes negalėjo sau leisti vakarienės. Aš pažvelgiau į visą savo šeimą. Mano sūnus aiškiai su juo draugavo. Mano jaunesniajai dukrai jis iškart patiko, o žmona matė jį kaip gerą berniuką. Ir aš? Pasijutau susirūpinęs dėl jo likimo. Kas jam nutiks? Kaip jis susitvarkys?

Hands of the prisoner in jail

Kita vertus, šiek tiek pykau ant savo vyresniosios dukros. Kodėl ji pati mums visko nepasakojo? Jei ji jį myli, kodėl leidžia jam kas vakarą eiti į nežinomybę? Istorija apie berniuką pasidalinau su žmona ir jaunesne dukra. Jos nepaprastai verkė. Netrukus po mūsų pusryčių daviau jam namų raktus. Taip pat liepiau jam sugrįžti pas mus kiekvieną vakarą. Mes jam paruošėme vieną kambarį. Nuėjome į parduotuvę, kad jis galėtų išsirinkti baldus. Jis žinojo, ko nori. Buvo akivaizdu, kad jis tuo domisi. Džiaugiuosi, kad priėmiau šį, o ne kažkokį kitą sprendimą.

Visa tai įvyko 2000 metais. Dabar, praėjus 20 metų, mano vyresnioji dukra ištekėjo už šio berniuko. Jie vadovauja savo verslui, turi 3 nuostabius vaikus ir yra nepaprastai laimingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *