Kategorijos
naujienos

Šį matematikos galvosūkį gali išspręsti tik labai aukšto intelekto koeficiento žmonės! Ar Jūs sugebėsite?

IQ testas parodys mąstymo lygį. Atminkite, kad visi negali to perduoti. Be to, IQ testas turi du sprendimus. Įdomu?

Gal pabandykite išspręsti mįslę. Prieš jus yra tam tikras kvadratas, kurio numeriai išdėstyti 4 eilutėse. Į pirmuosius tris pavyzdžius atsakymas pateikiamas vienodai po ženklo, o klaustukas yra paskutinėje eilutėje. 

Jei atidžiai pažvelgsite į testą, pamatysite, kad matematiniai veiksmai (šiuo atveju papildymas) yra atlikti neteisingai. Todėl yra problemos priežastis!

Kaip išspręsti IQ testą?

Šios matematikos problemos publikavimas priklauso Davidui Wolfe’ui. Nereikia nė sakyti, kad ji skraidė internete. Bet tai nėra mokyklos teorema, tai yra tikras galvosūkis, kurį sunku išspręsti, tačiau, kaip paaiškėjo, įmanoma. Įdomus faktas yra tai, kad yra du būdai tai išspręsti!

Patikrinkite save, tada galėsite palyginti variantą su žemiau pateiktais atsakymais. Mes paimame lapą ir rašiklį. Eime!

Pasiruošę sužinoti atsakymą?

1 sprendimas

Pirmoje eilutėje veiksmas yra teisingas: 1 + 4 = 5. Toliau pridedame skaičius iš antros eilės, pridedame atsakymą iš pirmosios eilutės į juos. Taigi, palei grandinę mes pasiekiame teisingą atsakymą. Ir jis bus lygus skaičiui 40.

2 sprendimas

Pirma eilutė teisinga – 1 + 4 = 5. Tačiau daugelis norės naudoti 1+ (4X1) formulę. Norėdami gauti antrą eilutę, 2 pakeiskite 1, įdėkite trečią 3. Ir ketvirtoje versijoje pakeiskite aštuonias. Ir paaiškėja, kad turime 96!

Pabaigoje pasidalykite sprendimu. Kaip tau patinka ekstremalus IQ testas? 

Jei galėtumėte atspėti abi galimybes, tada Einšteinas jums pavydėtų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *