Kategorijos
naujienos

Ši mergina atrodo labai mielų bruožų, todėl niekas negalėjo patikėti tuo, ką ji darė su savo vaikinu

Jordan Worth visada būdavo apibūdinama itin teigiamai. Jos pažymiai buvo puikūs, o mergina nevengdavo dalyvauti įvairiuose labdaros renginiuose. Visgi išvaizda kartais gali būti labai apgaulinga… Labai…

Pora susipažino prieš 7 metus, o jų santykiai buvo kone idealūs. Visos problemos prasidėjo, kai pora apsigyveno kartu. Jordan pradėjo kontroliuoti kiekvieną vaikino žingsnį.

Buvęs vaikinas Alex Skeel serga hidrocefalija. Tai galvos apimties padidėjimas dėl per didelio kaukolės ertmėje susikaupusio skysčio kiekio. Ši liga gali pasireikšti ir šiokiu tokiu protiniu atsilikimu.

Pradžioje ji nurodinėjo ką vaikinas turi rengtis. Jeigu jis pasirinkdavo kitus drabužius, būdavo siaubingai aprėktas. Vėliau Jordan nebeleido Alexui miegoti kartu su ja vienoje lovoje. Tačiau tai dar nebuvo blogiausia. Prasidėjo fiziniai ir psichologiniai puolimai.

Alexas buvo mušamas, badomas peiliu, liejamas verdančiu vandeniu ir marinamas badu. Kaimynams įtarimai kilo prabėgus vos devyniems mėnesiams. Jie pastebėjo, jog vaikinas šlubuoja, o jo kūnas pilnas mėlynių. Vėliau kaimynai girdėjo, kai Alex susiginčijo su mergina, o ji jam grasino atsuktuvu.

Kaimynai nusprendė kviesti policiją. Taip “mylimajai“ net septyniems metams teko sėsti už grotų. Sprendžiant iš jos nuotraukų, ji jau spėjo susirasti antrą pusę įkalinimo įstaigoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *