Kategorijos
naujienos

Ši mergina Norvegijoje pragyvena iš to, kaip atrodo, nes yra laikoma grožio etalonu. Kiek ji uždirba savo išvaizdos dėka?

Šiandieninės mūsų istorijos herojė Hilda Osland dalyvavo norvegų dainų konkurse. Jei nepavyko užimti prizinės vietos, bet ji nusprendė nepasiduoti.

Šiandien mergina labai populiari ir žinoma už Norvegijos ribų. Ji gali pasigirti visa sekėjų, kurie įsitikinę, kad jos išvaizda – tai moteriško grožio etalonas, armija.

Dabar ji dalijasi fotografijomis su gerbėjais ir gauna neišsenkamus komplimentų srautus.

Hilda gimė Norvegijoje, bet paskui jos šeima emigravo į Australiją. Tėvai išsireikalavo, kad ji rinktųsi finansininkės karjerą. O pati Hilda sako, kad ji visada svajojo tapti dainininke. Prieš 8 metus ji dalyvavo programoje Norvegian Idol. Ji labai patiko teisėjams, bet visgi negalėjo įtikinti jų.

Tada Hilda suprato, kad jei neužkariavo estrados, tai gali užkariauti socialinius tinklus. Ji ėmė publikuoti nuotraukas bei video su savimi pagrindiniame vaidmenyje Instagrame bei Youtube. Labai greitai mergina su idealia išvaizda užkariavo tūkstančių gerbėjų dėmesį.

Internetas atnešė jai ne tik žinomumą, bet ir neblogas pajamas. Tik drabužių prekės ženklų reklama atneša jai daugiau nei 3000 dolerių per mėnesį.

Pažymėtina, kad Hilda nesėdi ant kažkokių specialių dietų. Ji  sportuoja, bet, kaip pati prisipažįsta, be fanatizmo. Būdama 165 cm ūgio, ji sveria 60 kg ir visiškai patenkinta savo formomis.

Tarp sekėjų auditorijos didelė dalis vyrų. Tai jie ir laiko Hildą moteriško grožio etalonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *