Kategorijos
naujienos

Ši mergina yra jauniausia pasaulyje kovos menų čempionė, o taip atrodo jos vyras ir vaikas

Būdama 19 metų, Kanados kilmės Amerikos sportininkė Angela Seung Ju Lee tapo jauniausia, kada nors laimėjusia pasaulio čempionatą. Vėliau Lee laikinai padarė pertrauką savo karjeroje, kad galėtų sukurti šeimą. Tačiau neseniai ji grįžo varžytis ir įrodė, kad mamos yra stipriausi žmonės Žemėje visais atžvilgiais.

Jai priklauso rekordas, kai jaunystėje laimėjo mišrių kovos menų pasaulio titulą.

Lee gimė Vankuveryje, o kai jai buvo 7 metai, jos šeima persikėlė į Havajus. Ji pradėjo treniruotis nuo 6 metų. Tapusi jauniausiu žmogumi, laimėjusiu mišrių kovos menų pasaulio titulą, ji nusprendė padaryti pertrauką nuo varžybų, kad galėtų sukurti šeimą.

Tada ji atsidavė savo šeimai.

Lee ir jos vyras Bruno Pucci 2021 m. balandžio 16 d. susilaukė savo pirmagimio, dukters Ava Marie Pucci. Pasak Lee, ji norėjo būti mama tiek, kiek atsimena. Viename iš savo interviu ji atvirai pasakė, kad nėštumo metu „tikrai bandė“ mankštintis, tačiau „nebuvo pakankamai energinga“ ir negalėjo laikytis panašaus treniruočių grafiko, kaip jos ankstesnis.

Prieš tapdama mama ji jau buvo vadinama „nesustabdoma“

Nors Lee mano, kad kai kuriems žmonėms kyla abejonių dėl jos gebėjimo būti „tokiai, kokia kadaise buvo“, sportininkė mano, kad tai netiesa. „Tiems, kurie abejojo… Niekada nenuvertinkite“, – sako Lee . „Tiesiog manau, kad būdama mama tu įgaudini papildomos naudos – daug daugiau stiprybės dėl visko, ką daro mamos.

Ir ji įrodė, kad kiekvienas jos pasakytas žodis yra tiesa.

Dabar, sulaukusi 26 metų, Lee grįžta į varžybas ir yra geriausios fizinės formos, kokios buvo nuo tada, kai prieš keletą metų iškovojo pirmąjį titulą. 2022 m. kovo 26 d. pagrindiniame ONE X renginyje ji nugalėjo Stamp Fairtex ir taip padarė didžiulį pareiškimą. Daugelis tikėjo, kad Lee į kovą stos kaip pralaimėtoja, tačiau jai prireikė mažiau nei 2 raundų, kad nugalėtų priešininkę.

Lee atvirai pasidalijo, kad nežinojo, ko tikėtis būdama pirmą kartą mama. Ji nežinojo, kaip jos kūnas reaguos po gimimo. Balandžio mėnesį ji pagimdė dukrą ir tik po gerų 6 mėnesių ji tikrai pajuto, kad viskas sugijo ir ji pasijuto stipri. Tačiau per tuos 6 mėnesius treniruočių, ji turėjo didelių apribojimų.

Angela Lee palaiko nenutrūkstamą ryšį su savo šeima.

„Nuo to momento, kai pagimdžiau, jau planavau savo sugrįžimą“, – mintimis dalijosi Lee. Kalbėdama apie tai, kaip kūdikio priežiūra pakeitė Lee gyvenimo ir darbo pusiausvyrą, ji atsakė, kad dabar treniruojasi ryte. Tada ji turi pertrauką ir visą dieną gali rūpintis dukra. 

„Aš iš tikrųjų tiesiog mėgaujuosi šiuo laiku su ja, esu visą darbo dieną mama, ir man patinka matyti, kaip ji auga.

O kaip Jums sekasi derinti motinystę su savo mėgiama veikla? Pasidalinkite savo istorijomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *