Kategorijos
naujienos

Ši paprasta moteris laiko berniuką, kuris tapo milžiniška žvaigžde. Ar atspėsite, kas jis toks?

Daugeliui mūsų močiutė yra ta, kuri visada aplanko su dovanomis, kepa skanius pyragus ir leidžia krėsti išdaigas, kurias griežtai draudžia tėvai. Tačiau su Elena Stepanovna Smirnova yra viskas kiek kitaip. Ji nuolat prižiūrėjo savo anūką ir dėl to jis ją labai mylėjo!

Leonardo DiCaprio močiutė yra Elena Stepanovna Smirnova. Tokiu vardu ji gimė Rusijoje ir gyveno savo pirmuosius gyvenimo metus.

Nėra tikslios informacijos, iš kur yra kilusi Smirnovų šeima, tačiau kai kurie šaltiniai teigia, kad Leonardo DiCaprio močiutė yra kilusi iš Permės. Pats Leo niekada nepabrėžia tikrosios močiutės gimimo vietos. Jis tiesiog pasako, kad ji yra gimusi Rusijoje.

Po revoliucijos Rusijoje Elenos tėvai emigravo į Vokietiją, kur mergaitė ir užaugo. Čia jos vardas buvo pakeistas į vokišką ir save ji pradėjo vadinti Helene.

Kai Helene užaugo, ji ištekėjo už DiCaprio senelio ir pasiėmė Indenbirken pavardę. Pora susilaukė mergaitės Irmelin.

Žymaus aktoriaus seneliai visą antrąjį pasaulinį karą praleido nacių Vokietijoje. Išvažiuoti iš šalies, o juo labiau emigruoti, tuo metu buvo neįmanoma.

Pati Helene pasakojo, kad dukra Imerlin gimė 1943 metais bombardavimo metu. Leonardo DiCaprio senelis taip pat turėjo rusiškų šaknų, todėl aktorius ne kartą yra sakęs, kad yra “pusiau rusas“.

Pasibaigus karui Leonardo DiCaprio seneliai persikėlė gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas. Čia šeima gyveno tarp kitų vokiečių imigrantų.

1974 metais Irmelin Indenbirken susilaukė sūnaus, kuriam buvo duotas Leonardo vardas. Močiutė Helene aktyviai prisidėjo prie vaiko auginimo ir buvo jam labai artima.

Leonardo Dicaprio visuose interviu apie močiutę pasakoja tik gerais žodžiais. Jis jaučia jai didelę pagarbą ir prisimena visas džiugias akimirkas praleistas kartu.

Leo pasakoja, kad jo močiutė buvo pats stipriausias žmogus, kokį jam teko sutikti per visą savo gyvenimą. Net ir sunkiais momentais ji išlaikydavo ramybę ir orumą. Jos niekas negąsdino.

Elena Stepanovna Smirnova, geriau žinoma kaip Helene Indenbirken, mirė 2008 metais. Tuo metu moteriai buvo 93 metai.

Aktorius ją vis dar prisimena. Leonardo DiCaprio daugelyje interviu paminėjo didelį močiutės indėlį formuojant jo charakterio savybes. Panašu, kad ši moteris tikrai labai mylėjo savo garsų anūką!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *