naujienos

Ši vokietė mano, jog yra gražiausia moteris Žemėje. Ką jai pasakytumėte?

Grožis – didelė jėga. Visi turi savo grožio supratimą, savo skonį ir požiūrį, bet daugelis sutiks, kad viskam yra ,,aukso viduriukas“. Kasmet keičiasi mados. Iš pradžių buvo labai populiari dekoratyvinė kosmetika, priklijuojamos blakstienos ir šukuosenos, po to mada grįžo prie natūralumo, bet Pamelai Anderson suvaidinus seriale ,,Malibu gelbėtojai“, silikono mada tvirtai įsitvirtino tarp merginų.

Daugelis merginų svajoja tapti populiaresnės už Pamelą ir labai įsijaučia. Ši miela mergina taip pat labai mėgsta silikoną. Jai 27 metai, ji modelis iš Vokietijos. Dabar Peris Cherms tapo žinoma pasauliui kaip ,,reali Barbė iš Berlyno“.

Moteris viešai tvirtina, kad ji gražiausia moteris Žemėje ir mano, kad tobulumui ribų nėra. Sako, kad amžinai galima gėrėtis grožiu. Pažiūrėkime, kiek jums užteks kantrybės.

Mergina yra kokybiško silikono rinkinys, bet keisčiausia, kad ji turi visą armiją gerbėjų. Jos fanai taip pat mano, kad būtent taip turi atrodyti grožio etalonas, o dalis gerbėjų svajoja tapti panašios į ,,Barbę  iš Berlyno“.

Kaip manote, ar ji yra gražiausia pasaulio moteris ir ,,Reali Barbė“?

Rekomenduojami įrašai

Vyras sugalvojo išmanų būdą, kaip panaudoti seną nenaudojamą vonią sode

Pikantiškas Turinys

Ashton Kutcher ir Mila Kunis yra viena nuostabiausių porų Holivude, o taip atrodo jų vaikai

Pikantiškas Turinys

Vyras savo kieme sugalvojo patyrinėti metalo detektoriumi. Vienoje vietoje jis aptiko tai, ką matė tik filmuose

Pikantiškas Turinys