Kategorijos
naujienos

Šią moterį išlaipino iš lėktuvo, nes ji buvo be liemenėlės

Hariet Osborn iš Didžiosios Britanijos papasakojo visuomenei, kad aviakompanijos Easyjet darbuotoja buvo su ja grubi ir neįleido į lėktuvą.

Konfliktas įvyko Ispanijoje, iš kur mergina ketino vykti reisu Malaga-Londonas. Kaip tvirtina Osborn, stiuardesė neįleido jos į lėktuvą, kadangi pastaroji vilkėjo peršviečiamą bliuzelę su drąsia iškirpte, po ja nedėvėdama liemenėlės.

Stiuardesė savo ruožtu pranešė, kad Hariet buvo apsivilkusi nederamai, todėl aviakompanijos atstovė paprašė merginos prisidengti, kas pastarajai pasirodė labai grubiu akibrokštu.

Pasiteisindama Osborn pareiškė, kad išgirdusi palydovės pastabą, ji bandė apsivilkti uždaresnį drabužį ir grįžti į lėktuvą. Tačiau EasyJet atstovė vis tiek neįleido merginos į lėktuvą.

Dėl nemalonaus konflikto britė apsiverkė: ji buvo priversta visą naktį praleisti oro uoste, kad grįžtų namo kitu lėktuvu.

Oficialūs aviakompanijos atstovai pakomentavo nutikimą su Hariet ir paaiškino, kad keleivė buvo neįleista į lėktuvą ne dėl nepadorios aprangos, o dėl nederamo ir grubaus elgesio su aviakompanijos EasyJet darbuotoja.

Kvailoka istorija nutiko ir britei, vardu Bet Evans, kurią išvarė iš lėktuvo dėl labai keistos priežasties: merginai prasidėjo menstruacijos. Ji apie tai pasakė savo draugui ir pasakė, kad blogai jaučiasi. Jų pokalbį atsitiktinai išgirdo stiuardesė, kuri ir paprašė Bet išlipti iš lėktuvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *