Kategorijos
naujienos

Siamo dvyniai, kurie nesiskundžia dėl to, jog nuolatos yra sujungti

Nuostabu turėti dvynį brolį ar sesę. Pasaulyje yra nors vienas žmogus su tokiu pat požiūriu į pasaulį kaip tavo. Žmogus, kuris supranta tave iš pusės žodžio , o dažnai ir išvis be žodžių. O ir vaikystėje visada yra su kuo pažaisti. Bet yra atvejų, kai gamtoje nutinka sutrikimų. Ir vietoje dviejų vaikų su dviem kūnais, gimsta du žmonės, bet su vienu kūnu. Tokius žmones priimta vadinti Siamo dvyniais. Ir mūsų pasakojimas apie pačius žymiausius jų.

Čangas ir Engas Bankeriai

Būtent jų dėka suaugusius į vieną kūną dvynius ir ėmė vadinti Siamo. Jie gimė XIX a.pradžioje Siame (senas Tailando pavadinimas). Atėję į pasaulį atkampiame žvejų kaimelyje jie sukėlė tikrą perversmą. Vietiniai gyventojai palaikė juos pasaulio pabaigos pranašais ir norėjo užmušti. Tik per stebuklą jiems pavyko išgyventi.

Kai Čangui ir Engui buvo po 17 metų, britų konferansje pasiūlė jiems darbą cirke. Savo unikalumo dėka broliai apvažiavo visą pasaulį. Jie tapo žymūs ir labai turtingi. Bankeriai apsistojo JAV. Čia abu vedė 2 seseris (ne Siamo) ir išgyveno iki 63 metų. Stebėtina, bet jie abu iš viso turėjo 21 vaiką. Broliai Bankeriai mirė tą pačią dieną, kelių valandų skirtumu.

Roza ir Žozefa Blažek

Seserys gimė Austrijos-Vengrijos teritorijoje , o tiksliau Bohemijos provincijoje 1878 m. Jos suaugusios dubens srityje. Bet net tai nesutrukdė joms išmokti šokti, be to, kiekvienai su savu kavalieriumi. Kartą Roza pamilo vokiečių karininką. O štai Žozefa ne. Situacija buvo delikati ir vos nesukėlė barnio tarp seserų.

Esmė tame, kad seserys turėjo vienus lytinius organus. Ir Žozefa ilgą laiką nenorėjo pradėti intymių santykių su vyriškiu. Bet su laiku visgi pasidavė. Paskui nutiko stebuklas – Roza pastojo. Jei lytiniai organai pas seseris buvo bendri, tai gimdą kiekviena turėjo savo. Sūnų jos augino dviese. Roza ir Žozefa mirė 1922 m nuo geltos.

Mili ir Kristina Makoj

Šių seserų gyvenimas buvo labai nesaldus. Maža to, kad amerikietės turėjo vieną kūną abiem, dar ir atėjo į pasaulį vergų šeimoje Šiaurės Karolinoje. Jų gyvenimas – tikras nuotykių romanas. Seseris pardavinėjo, grobė, perplukdė per vandenyną į Europą, o paskui atgal į JAV.

Makoj turėjo daugybę talentų: jos dieviškai dainavo, nuostabiai grojo instrumentais ir puikiai šoko. Publika miniomis brovėsi į cirką, kad paklausytų „Dvigalvės lakštingalos“ (tokį sceninį pseudonimą turėjo Mili ir Kristina). Panaikinus vergovę jos galėjo sukaupti nemažą sumą. 58 metų jos išėjo į poilsį. Nusipirko sau namą Šiaurės Karolinoje ir ramiai pragyveno čia 3 metus iki savo mirties.

Abigailė ir Britani Hensel

Mergaitės gimė 1990 metų kovą Minesotos valstijoje. Vienas kūnas dviem, bet dvi galvos, širdys ir skrandžiai. Visi organai žemiau juosmens – bendri.

Seserys gyvena pakankamai pilnavertį gyvenimą. Turi net vairuotojo teises (kiekviena savo). Jos nesijaučia atstumtosiomis. Prie visuotinio dėmesio priprato.

Abigailė ir Britani turi pakankamai draugų. Yra net paskyra socialiniuose tinkluose (viena dviem). Pagal išsilavinimą seserys -matematikos mokytojos. Dirba mokykloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *