Kategorijos
naujienos

Šie 10 dažniausių mūsų įpročių kenkia smegenims, atminčiai ir bendrai sveikatai

Šie įpročiai žymiai padidina tokių ligų, kaip Alzheimerio ir Parkinsono ligos, riziką!

Šiame straipsnyje kalbėsime apie smegenis, kurios kenčia nuo daugelio mūsų priverstinių veiksmų. Įpročių, kurie, mūsų manymu nėra kenksmingi, tačiau nuolat naikina mūsų smegenis.

Ir, deja, dauguma žmonių pradeda gydymą, kai yra per vėlu ir organas jau serga. O kaip jūs rūpinatės savo smegenimis?

Labiausiai tikėtina, kad darote klaidų, kurios labai pakenkia smegenų sveikatai ir darbui.

Štai keletas didžiausių klaidų, darančių žalą smegenims:

1. Nevalgote pusryčių

Daug žmonių nevalgo pusryčių. Kai kurie meta svorį. Kiti skuba palikti namus ir tiesiog neturi laiko pusryčiams. Ir yra tų, kurie tiesiog nenori valgyti ryte.

Kai taip darome, užkertame kelią maistinių medžiagų tiekimui į smegenis.

2. Persivalgymas

Persivalgymas pakenkia smegenų ir širdies arterijoms. Ar girdėjote apie insultą? Taip, tai egzistuoja ir tai tiesiog baisu.

3. Rūkymas

Visi žino, kad rūkymas yra žalingas. Dabar įsivaizduokite, kad ligomis, pvz., Alzheimerio ir Parkinsono tikimybė susirgti didėja.

4. Vartojate daug cukraus

Be cukrinio diabeto, cukrus užkerta kelią baltymų ir maistinių medžiagų absorbcijai, sukelia smegenų sunaikinimą ir deformaciją.

5. Užteršto oro kvėpavimas

Mes žinome, kad tai nepriklauso nuo mūsų, bet svarbu žinoti šią informaciją. Turime žinoti, kad didieji miestai paprastai yra užteršti, todėl smegenyse trūksta deguonies.

6. Miego trūkumas

Daugelis žmonių turi blogą įprotį ne daug miegoti. Atminkite, kad miegas yra būtinas, kad smegenys galėtų pailsėti ir nebūtų perkrautos.

7. Prieš miegą pabūkite ramiai

Tai gali atrodyti keista, bet tai nėra neįprasta, daugelis žmonių mėgsta prieš miegą galvoti, spręsti kokius reikalus mintyse ar žaisti telefonu.

8. Dirbate, kai sergate

Tai labai pavojingas įprotis. Jei dirbate, kai jūsų organizmo imunitetas yra labai silpnas, jūsų smegenys gauna per didelį krūvį su kurio jai labai sunku susitvarkyti.

Būtina leisti visam kūnui pailsėti, įskaitant smegenis, ir padėti organizmui atsigauti.

9. Neverčiate smegenų dirbti

Mąstymas yra pagrindinė smegenų užduotis. Jei didžiąją laiko dalį praleidžiate nevaisingoje aplinkoje, jūs tikrai padarote nusikaltimą prieš smegenis.

Skaitykite, žiūrėkite, spręskite problemas, būkite kūrybingi, mokykitės kalbų ir t.t.

10. Nekalbėjimas

Bendravimas yra geriausias būdas skatinti smegenis dirbti. Pokalbiai su žmonėmis būtini kiekvieną dieną. Izoliacija nuo pasaulio neleis patirti naujų potyrių ir gali atrofuoti smegenis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *