Kategorijos
naujienos

Šie Zodiako ženklai 2023-iaisiais metais pagerins kūno formas

Kiekvienas nori turėti gražią figūrą. Ne visi žmonės sugeba prisiversti reguliariai rūpintis savo kūno formomis, aktyviai sportuoti ir sveikai maitintis. Kai kas nuolat pralaimi savo kovoje su antsvoriu, laikosi dietų ir nepasiekia norimų rezultatų.

Turime gerą naujieną keturiems Zodiako ženklams: jiems bus sėkmingos visos pastangos pagerinti kūno formas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo individai 2023 metais susikurs visiškai naują įvaizdį. Ožiaragis sugebės pakeisti savo emocinę būseną, įgaus daugiau vidinės pusiausvyros, bus ramesnis ir dažniau šypsosis.

Visa tai atsispindės jo išvaizdoje: jis galės lengviau atsikratyti papildomų kilogramų ir taps labai patrauklus. Ožiaragis didžiuosis savimi, bus labai patenkintas, kad jam pavyko tapti tokiam, koks visada svajojo būti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai nėra labai patenkinti savimi ir savo figūra. Svarstyklės 2023 metais pradės sąmoningai taisyti savo figūrą ir dirbti su savimi, išbandys įvairias mankštos ir judėjimo rūšis.

Joms patiks viena iš jų ir pradės ją praktikuoti reguliariai. Rezultatai bus tiesiog nuostabūs. Svarstyklių figūra sustangrės, jos taps lieknesnės, pradės jaustis geriau. Įgytas žvalumas skatins jas nesėdėti vietoje ir kuo daugiau judėti

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo žmonėms užteks motyvacijos pataisyti savo kūno formas 2023 metais. Pirmiausia jis susirūpins savo mityba ir pakoreguos visam laikui kai kuriuos valgymo įpročius.

Liūtas aktyviai judės, nuolat prisimindamas įvaizdį, kurį nori susikurti. Tai skatins jį nepasiduoti ir numesti tiek kilogramų, kiek planavo.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo asmenybės 2023 metų pradžioje atsigaus, o tai ne tik pataisys jiems nuotaiką, bet ir suteiks motyvacijos. Dvyniai daug judės, stebės savo mitybą.

Dėl to po kelių mėnesių jie jau turės tokią figūrą, apie kokią visada svajojo. Geriausia žinia yra ta, kad jie sugebės išlaikyti įgautas kūno formas, ilgai džiaugtis gražia figūra ir neatkristi, nepriaugti papildomų kilogramų, kaip dažniausiai atsitinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *