Kategorijos
naujienos

Šios moters dukrą žmonės vadina baisiai ir nesupranta, kodėl moteris jos neatsisakė. Tačiau, štai kaip mama kovoja už savo dukrą

Kai moteris pastoja, jos didžiausiu noru būna, kad mažylis būtų sveikas. Tačiau dažnai likimos rašo savo scenarijų ir kartais jis būna daug skaudesnis, nei mes galime įsivaizduoti.

Gimus dukrai, Naffi ir Racheli suprato, kad sergantis vaikas tai ne vienintelis dalykas, su kuriuo jiems teks kovoti ateityje. Kiekvieną dieną jie turi apsiginti prieš anoniminius interneto vartotojus. 

Naffi ir Racheli daugiau nei 2 metus bandė susilaukti vaiko. Kai pagaliau moteris pastojo, jie buvo laimingiausia pora visoje visatoje. Tačiau jų laimė nesitesė ilgai. Kai moteris buvo 7-ame nėštumo mėnesyje, jie išgirdo baisią gydytojų diagnozę, kad kūdikis nesivysto teisingai, jam buvo aptikta visa eilė apsigimimų, kurie turėjo įtakos stuburo ir kaukolės deformacijai. 

Pasak gydytojų vaikas negalėjo gimti gyvas, taigi jie kelis kartus siūlė porai padaryti abortą. Gydytojai buvo tikri, kad jeigu atsitiks stebuklas ir mergaitė gims gyva, ji vis tiek mirs iškart po gimdymo. O jeigu kartais ji išgyventų šiek tiek ilgiau, jie nedavė jokių šansų, kad mergaitė galės savarankiškai funkcionuoti. 

“Gydytojai nežinojo, kas tiksliai yra su mūsų dukra, tačiau diagnozė buvo baisi. Išgirdome, kad su tokiu vaiku mūsų gyvenimas taps nepakeliamas. Tačiau mums atrodo, kad Dievas yra kūrėjas ir jis nedaro klaidų. Mes rūpinsimės dovana, kurią jis mums padovanojo.

Mes manome, kad abortas tokioje vėlyvoje stadijoje yra žmogžudystė. Mūsų dukra jau nebebuvo vaisius, tačiau mažas vaikas, neturėjome teisės atimti jos gyvybę”- sakė Racheli. 

Nepaisant visų likimo vingių tėvai nusprendė duoti šansą dukrai. Netrukus moteris pagimdė. Mergaitė vardu Betya atėjo į šį pasaulį akla, kurčia ir kas blogiausia negalinti savarankiškai kvėpuoti. Ji kvėpuoja specialaus aparato pagalba ir reikalauja priežiūros visą parą.

Mergaitės tėvai pripažįsta, kad žinojo, kas jų laukia ir nė kiek nesigaili savo pasirinkimo. Jie myli savo dukrą ir dažnai dalijasi jos nuotraukomis socialiniuose tinkluose. 

Ir nors atrodytų, kad yra daug žmonių, kurie palaiko juos, taip pat yra labai daug tų, kurie nusistate prieš visą šeimą, o ypatingai prieš mergaite, labai negatyviai. Jie užpylė mergaitės nuotraukas negražiais komentarais ir neapykantos banga. Komentaruose galima rasti tokių išsireiškimų: 

“Atrodo kaip pabaisa”

“Nesuprantu, kaip šis padaras dar gyvas” 

“Tai sergantis vaisius, o ne vaikas. Primena meduzą. Nesuprantu, kodėl neatsikratėte jo” 


Naffi ir Racheli nevaidina, kad tai jų neužgauna ir pripažįsta, kad nesupranta iš kur tiek negatyvo žmonių galvose. Nors gydytojai nedavė jokių šansų mergaitei, sausį Betya šventė savo pirmąjį gimtadienį ir ta proga jos tėvai Facebook paskyroje pasidalino mergaitės nuotrauka jautrią žinute: 

„Sveikinimai mūsų princesei Betya Hanna, kuriai šiandien sukanka vieneri. Kiek daug mes meldėmės ir prašėme Dievo, kad musu mergaitė sulauktų šio gimtadienio, nežiūrint į visas gydytojų prognozes. Esame tokie laimingi, kad esi su mumis ir, kad pasirinkai būtent mus. Esi mūsų didžiausia dovana ir visas pasaulis. 

Su tavo pagalba iš tiesų išmokome kas yra tolerancija, beribė meilė, tikėjimas, džiaugsmas, malonė, viltis ir tikėjimas, kad viskas kas vyksta yra tik į gerą. Labai tave mylime ir dėkojame Dievui už tokią dovaną. Tikimės, kad kartu dar turėsime daug gražių metų.  Labai stipriai tave mylime. Mama ir Tėtis”. 

Ši nepaprasta mergaitė gimė taip pat nepaprastiems tėvams, kurie moka be galo mylėti ir džiaugtis tuo, kas jiems duodama. Kiekvienas iš mūsų turime savo kelią ir savo tiesą, taigi nereikėtų smerkti žmonių už jų pasirinkimus. Sėkmės šiai nuostaniai šeimai.   

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *